۲۵۰۵۱۴۰۱

۱۴ سال بعد از “من ترانه ۱۵ سال دارم”⇐رسول صدرعاملی باز هم به سراغ دغدغه‌های نوجوانان می‌رود

سینماژورنال: رسول صدرعاملی بعد از “زندگی با چشمان بسته” حدودا شش سالی می شود که فیلم تازه ای را نساخته است.

به گزارش سینماژورنال این نویسنده و کارگردان سینمای ایران در گفتگو با “فیلم‌نت”در خصوص دلیل دوریش از سینما و فعالیت های این روزهایش گفت: هیچی، دور خودم می چرخم، فیلم می بینم، کتاب می خوانم و کمی هم ورزش می کنم.

وی در توجیه این دوری از سینما افزود: فیلم سازی سخت است، به دلیل اینکه اگر قرار باشد پا به پای جامعه و همپای مسائل، مشکلات، معضلات و سرخوشی های مردم فیلم بسازی و آنها را با خود همراه کنی این کار سختی است و وقتی آدم سنش بالا می رود و تجربه های بیشتری کسب می کند محافظه کارتر می شود و امیدوارم این محافظه کاری تمام شود و به زودی کار جدیدم را شروع کنم.

تا اسفند یک کار کودک و نوجوان را شروع می کنم
کارگردان فیلم «دختری با کفش های کتانی» خاطرنشان ساخت: کسی بطور خاص مانع من نبوده؛ البته شرایط عمومی سینما بی تاثیر نیست؛ ولی این شوق فیلم سازی دوباره در من هست و امیدوارم تا اسفند کار جدید را شروع کنم و در حال حاضر مشغول نوشتن فیلمنامه هستم.

صدرعاملی در پاسخ به این سوال که کار جدید شما در چه ژانری است؟ گفت: در حوزه کودک و نوجوان است.

وی درخصوص رفتنش به سمت فیلمسازی برای کودک و نوجوان گفت: امیدوارم بودم که چون خودم این واحد را پاس کرده‌ام حداقل به سمت سینمای نوجوان برنگردم ولی به نظرم به شدت کار در این حوزه لازم است.

مهمترین حوزه به لحاظ دراماتیک، تاثیرگذاری، جذابیت و آموزش در سینما
کارگردان فیلم «من ترانه ۱۵ سال دارم» ادامه داد: به نظر من فیلم سازی برای کودک و نوجوان مهمترین حوزه به لحاظ دراماتیک، تاثیرگذاری، جذابیت و آموزش در سینما است.

صدر عاملی گفت: در فیلم جدیدم موضوع جذابیت و سرگرمی و کمی هم آموزشی برای کودک و نوجوان مطرح است.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=16784

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code