۱۱۱۱۱۴۰۱

یک عضو هیأت تدوین اساسنامه خانه سینما، فرهاد توحیدی را به مناظره فراخواند⇐اگر راست می‌گویید بیایید و اسنادتان را ارائه کنید

سینماروزان: اظهارات فرهاد توحیدی از اعضای هیأت رییسه خانه سینما در ماجراهای منتج به تعطیلی این نهاد، در برنامه اینترنتی “کات” و ذکر ادعاهایی درباره دولت دهم، سازمان سینمایی آن دولت و برخی اشخاص حقیقی(اینجا را بخوانید) سبب ساز آن شد که یکی از اعضای هیأت تدوین اساسنامه خانه سینما وی را به مناظره دعوت کند.

به گزارش سینماروزان عباس بابویهی که در زمان تعطیلی خانه سینما عضو هیأتی شده بود که هدفش تدوین اساسنامه خانه سینما و رفع مشکلات حقوقی آن بود با بیان اینکه سراسر گفته های توحیدی ادعاهایی است غیرمستند و برآمده از غلبه احساسات بر وی به سینماروزان گفت: بخش عمده ادعاهای فرهاد توحیدی قلب واقعیت است و برخلاف آنچه رخ داده بود. ایشان یکطرفه ادعا طرح کرده اند و خودشان نیز نتیجه گیری یکسویه ای به نفع خویش ترتیب داده اند.

بابویهی ادامه داد: مباحثی که توحیدی درباره ماجرای تعطیلی خانه سینما، ارتباط شان با جواد شمقدری، ارتباط شان با حوزه هنری، موضع گیری های خودشان درباره فیلمهای تحریمی و حتی برخی ادعاها پیرامون بعضی سینماگران مانند علیرضا رییسیان و برخی سیاسیون مانند اسفندیار رحیم‌مشایی بیان کرده اند سوءبرداشت‌های ایشان و همراهان شان در خانه سینماست که قابلیت پیگیری حقوقی هم دارد.

عباس بابویهی افزود: شخصا فرهاد توحیدی را دعوت می کنم به مناظره ای با حضور اصحاب رسانه و از ایشان می‌خواهم که در این مناظره اسناد لازم برای تأیید ادعاهایشان را نیز همراه داشته باشند. من نیز مستنداتی که در ردّ گفته های ایشان دارم  ارائه خواهم داد تا مخاطبان باشند که قضاوت کنند حق با کیست.

بابویهی خاطرنشان ساخت: ایشان اگر راست می گویند تشریف بیاورند و اسنادشان را ارائه کنند. اگر هم هیجانات بر ایشان غلبه کرده که دیگر خودشان می‌دانند و خدایشان.

عباس بابویهی
عباس بابویهی
image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=29838

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code