1

یک روز بعد از معرفی به عنوان داور جشنواره فجر⇐نیکی کریمی به داوران جشنواره فیلمهای پندآموز “موج” پیوست

سینماژورنال: یک روز بعد از معرفی نیکی کریمی به عنوان یکی از اعضای هیات داوران سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر این بازیگر-کارگردان به جمع داوران جشنواره فیلم کوتاه موج پیوست.

به گزارش سینماژورنال نیکی کریمی بازیگر و کارگردان نام آشنای سینمای ایران به جمع داوران اولین دوره از جشنواره سراسری فیلم کوتاه موج پیوست تا در کنار ابوالفضل جلیلی و رسول صدرعاملی فیلمسازان سینما، آثار حاضر در بخش مسابقه این جشنواره را داوری کند.

تاکنون، بیش از 400 فیلم کوتاه به دبیرخانه نخستین جشنواره فیلم کوتاه موج ارائه شده که حسین مهکام، مجیدرضا مصطفوی و رضا شیخلانی به عنوان اعضای هیأت انتخاب بخش مسابقه جشنواره فیلم کوتاه موج، به زودی تماشای این فیلم‌ها را آغاز می‌کنند و روند انتخاب آثار تا پس از پایان مهلت ارسال آثار که 15 بهمن ماه است ادامه خواهد یافت.

مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره فیلم کوتاه موج، تمدید نخواهد شد و 15 بهمن ماه آخرین فرصت برای ارسال آثار کوتاه سینمایی در سه بخش داستانی، مستند و انیمیشن توسط علاقمندان است.

نخستین جشنواره فیلم کوتاه موج (فیلم های پندآموز) به همت سازمان منطقه آزاد کیش از 6 تا 8 اسفند در جزیره کیش برگزار می‌شود.