۰۹۰۱۱۴۰۲

گلشیفته: دیگر عکس غیرمتعارف نمی‌گیرم

سینماژورنال: گلشیفته فراهانی بازیگر مهاجر ایرانی که نزدیک به یک دهه است از ایران مهاجرت کرده است به تازگی با فیلم “پترسون” جیم جارموش به جشنواره کن رفته بود.

به گزارش سینماژورنال این بازیگر اخیرا در تئاتری فرانسوی ایفای نقش کرده است و به بهانه این اجرا گفتگویی با رسانه فرانسوی “فرانس اینتر” داشته است.

رفتار غیرمتعارف گلشیفته در انتشار عکسهایی بدون پوشش از وی سبب ساز آن شده است که رسانه فرانسوی “فرانس اینتر” در این باره هم از او بپرسد.

گلشیفته با تعبیری غریب در توجیه این عمل خود به “فرانس اینتر” گفت: زمانی که این کار را کردم، می‌خواستم بگویم که به این صورت نگاه کنید و به این بدن نگاه کنید؛ من خطرناکم؟ آیا احساس خطر می‌کنید؟ آیا من شما را تهدید می‌کنم؟ اگر چنین است، به این نگاه کنید، خیلی خوب به این نگاه کنید، برای شما خوب است.

گلشیفته فراهانی ادامه داده است: بدنم تهدیدی برای شما نیست ولی دیگر عکس برهنه نمی‌گیرم. آن زمان خیلی عصبانی بودم، اما دیگر چنان کارهایی نمی‌کنم.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=24028

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "گلشیفته: دیگر عکس غیرمتعارف نمی‌گیرم"

  1. هادی گفت:

    براش متاسفم . از روی عصبانیت !؟!؟!؟ این هم شد توجیه ؟!؟!؟!؟ به نظرم دچار توهم شده بود . احساس میکرد کسی شده است . میخواست بیشتر به چشم بیاید . رفت به بهانه اینکه در ایران مانع از کارم میشدند خودش را لخت مادر زاد کرد . حالا که دیده بدن برهنه اش دیگر خریداری ندارد توجیه میکند و میخواد گذشته زشتش را ماله کشی کند . امیدوارم خدا واقعا کمکش کنه از این راه که نهایتا انحطاط و نکبت هست نجات پیدا کنه

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code