۰۶۰۹۱۴۰۱

پیام تبریک “ستایش” برای تنها حامی‌اش+عکس

سینماژورنال: نرگس محمدی بازیگر جوانی است که بواسطه ایفای نقش در کاراکتر “ستایش” در سریالی به همین نام شناخته شد.

به گزارش سینماژورنال جالب است که شش سال بعد از “ستایش” و روی آنتن رفتن فصل دوم این سریال محمدی همچنان بواسطه همین “ستایش” است که شناخته می شود.

البته که فصل سوم “ستایش” هم در راه است و محمدی می تواند امیدوار باشد که لااقل تا چند سال دیگر هم که شده از همین شهرت “ستایش” بهره لازم را ببرد.

شهرت “ستایش” باعث شده صفحه اجتماعی این هنرمند نیز به اندازه کافی بازدیدکننده داشته باشد. این بازیگر جوان نیز می کوشد از این شهرت استفاده لازم را ببرد.

در تازه ترین تصاویری که محمدی در صفحه اجتماعیش قرار داده او را در کنار مادرش می بینیم در حالی که پیام تبریک تولد محمدی به مادر هم ضمیمه تصویر است.

نرگس محمدی در پیام تبریک خود آورده است: توي دنيا خيلي چيزها رو ميتوني نداشته باشي ولي مادر كه داري انگار تمام دنيا رو داري. اگه نبودي ميدونم كه هيچ وقت برام هيچ اتفاق خوبي نمي افتاد. حضور گرم و حمايت تو در هر شرايطي مأمن من بود. دوستتتتتت دارم و براي همه مادرها آرزوي عمر طولاني و با عزت ميكنم. تولدت مباااااااارك بهترين مادر دنيا و تنها حامي من.

نکته جالب این پیام تبریک آن است که محمدی مادرش را تنها حامی خود دانسته است!!!

نرگس محمدی و مادرش
نرگس محمدی و مادرش
image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۷:۳۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=4920

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "پیام تبریک “ستایش” برای تنها حامی‌اش+عکس"

  1. سلام من جانباز شیمیایی جنگ هستم چون قسمتی از ریه در زمان جنگ در انگلیس ورداشته شده مجبورم داعم خانه باشم بهترین سرگرمی برایم ستایش است از بهترین شخصیت‌های گه بسیار زیبا ودرست بازی می‌کنند بنده در کرخه راین هورالعظیم وچند سریال بعنواتهای مختلفی بودم وتجربه دارم تقاضای همکاری دارم فقط یگ جلسه تست بگیرید مطمئنم بنده را در هر قسمتی گه صلاح دید لطفا فقط یک بار تماس بگیرید پشیمان نمیشوید ممنونم منتظرم ممنونم ۰۹۱۹۰۰۳۰۰۱۸حمیدرضا اسفیدانی هستم

  2. سلام بنده فیلمی بنام بهشت در بهشت نوشته ام گه دراین فیلم از فداکاری مادری تا نجات فرزندش وساخت بجای فرزندش فکرهای اجتماعي وناهنجاریهای اجتماعي سیاسی بحران جنگ ودفاع از دولت وجانبازان وسوختگان در خرمشهر بسیار داستان پسندیده است پور هیجان بدون توهین به کسی وستایش از رزمندگان سرداران ومردم شریف خوزستان بسیار هیجان دارد خانم نرگس محمدی من مطمئنم شما بهترین نقش بازی دارید تمام سکانس‌ها وقسمتهاش باشما تفکیک وآماده کنیم ممنونم حمیدرضا اسفیدانی ۰۹۱۹۰۰۳۰۰۱۸منتظر تماس شما هستم ممنونم

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code