1

پاسخ رشیدپور به “زرد” خوانده شدن از سوی مریلا زارعی

سینماژورنال: مریلا زارعی بازیگر زن ایرانی اخیرا در گفتگویی با اشاره به حضورش در برنامه “شب شیشه ای” رضا رشیدپور که حدودا هشت سال قبل صورت پذیرفت برنامه وی را “شبه زرد” خطاب کرد.(اینجا را بخوانید)

به گزارش سینماژورنال این توصیف سبب ساز آن شده است که رضا رشیدپور که معمولا این گونه کنایات را بی پاسخ نمی گذارد، با نگارش متنی در صفحه اجتماعیش پاسخ زارعی را بدهد.

متن پاسخ رشیدپور خطاب به مریلا زارعی را بخوانید:

بانوی هنرمند سرکار خانم مریلا زارعی عزیز، سلام عرض می کنم.

اظهار نظر سرکار عالی را در چندین خبرگزاری محترم مطالعه کردم و دانستم که برنامه های من را زرد خطاب فرموده اید. حالا که پس از نزدیک به یک دهه کماکان گفتگوی کم نظیر مان در “شب شیشه ای” را به یاد دارید سبب افتخار من است.

پس به عنوان یک برنامه ساز زرد – البته به تعبیر سرکار عالی – فاش می گویم که شما را بازیگری بسیار وزین و مودب می دانم و همواره توانایی تان در ایفای سخت ترین نفش ها را تحسین می کنم.

بی شک شما یکی از ارزنده ترین همکاران من هستید که همواره به حق درخشیده و به عشق مانا شده اید. پس در جنگ ابن روزهای رنگی، ترجیح می دهم که در حافظه ام سپید بمانید.

چون شما را از جنس اشاره های درد می دانم و نه از بدجنسی کنایه های زرد. حالا یک دهه از آن شب متفاوت سپری شده و من ترجیح می دهم بدون استفاده از قلم موی زرد رنگی که به من نسبت داده اید روی بوم سپید نگاه زلال شما و طرفداران با وقار و فرهیخته تان کلام ارادت و احترام بنویسم؛ بی هیچ رنگی و درنگی . و اتفاقا با صدای بلند بگویم که مریلا زارعی اولین بازیگری بود که با اقتدار و اعتماد به نغس هنرمندانه به من کمک کرد که حداقل یک بار هم که شده، مفهوم هارد تاک واقعی را به مخاطبانمان نشان بدهیم.

بانوی سبز اندیش ایرانی، این همکار زردتان همیشه ارادتمند شما باقی خواهد ماند. یا علی!