۰۸۱۱۱۴۰۰

«هزارپا» بزودی ۳۳میلیاردی میشود/«کاتیوشا» در آستانه دومیلیاردی شدن/«شعله‌ور» نیم میلیاردی شد/ذبح کامل «پشت دیوار سکوت» و «همه چی عادیه» با ندادن حتی ۵سالن فول‌سانس به آنها!/فروش نازل «داش آکل» و «آخرین بار کی سحرو دیدی؟»+آمار کامل فروش

سینماروزان: تبعیض در توزیع سالن بدجوری به فیلمهایی که در هفته های اخیر روی پرده رفته اند آسیب زده است. در بالای جدول فیلمهایی هستند که مدتها بعد از اکران صدها سالن دارند اما فیلمهای تازه روی پرده رفته بعضا کمتر از پنج سالن فول سانس دارند.

به لحاظ فروش «هزارپا»همچنان میتازد و در آستانه ۳۳میلیاردی شدن است. به دنبال آن «تکزاس» را داریم که هنوز ۱۵میلیاردی نشده آن هم در حالی که بیشتر از ۴ماه و نیم روی پرده بوده است.

 «دشمن زن» علیرغم از دست دادن سرگروه و توقیف شهرداری در مرز ۴میلیاردی شدن است ولی «خاله قورباغه» بعد از بیش از دو ماه اکران و کلی بنر شهری و پخش تیزرها از رسانه ملی تا شبکه های ماهواره ای به زحمت از ۲میلیارد عبور کرده است.

فیلم ارگانی «تنگه ابوقریب» به لطف حجم بالای سالنها و هزینه فراوانی که برای تبلیغاتش صرف شده است از دوونیم میلیارد عبور کرده است و «دم سرخها» و «کاتیوشا» نیز در رقابتی نزدیک حول و حوش دومیلیارد فروش داشته اند.

«همه چی عادیه» و «پشت دیوار سکوت» از جمله فیلمهای اکران شده در دو هفته اخیرند که کمبود سالن و از آن بدتر نبود میزان کافی سالنهای فول سانس برایشان دردسرساز شده اما به هر زحمتی که بوده فروش خود را از صدمیلیون گذرانده اند.

اوضاع فروش دو فیلم تازه اکران شده «داش آکل»(!!!) و «آخرین بار کی سحرو دیدی» هم تعریفی ندارد و این دو فیلم رویهم کمی بیش از ۲۰میلیون فروخته اند.

آمار فروش تا ابتدای جمعه نهم شهریور ۱۳۹۷ به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–هزارپا ۳۲ میلیارد و ۶۰۰میلیون(۵۸روز)

–تکزاس ۱۴ میلیارد و ۷۰۰میلیون(۱۳۶روز)

–دشمن زن ۳میلیارد و ۹۴۰ میلیون(۷۹ روز)

–خاله قورباغه ۲میلیارد و ۳۰۰ میلیون(۶۵ روز)

–دارکوب ۲میلیارد و ۶۰ میلیون(۶۵ روز)

–تنگه ابوقریب ۲میلیارد و ۶۰۰میلیون(۲۳روز)

–دم سرخها ۲میلیارد و ۱۰۰ میلیون(۳۰ روز)

–کاتیوشا ۱میلیارد و ۸۱۰ میلیون(۳۷ روز)

–شعله‌ور ۵۱۰ میلیون(۱۶روز)

–من دیوانه نیستم ۴۵۵ میلیون(۳۷ روز)

–همه چی عادیه ۱۲۳ میلیون(۱۶روز)

–پشت دیوار سکوت ۱۰۵ میلیون(۱۶روز)

–راه رفتن روی سیم ۴۰میلیون(۱۶روز)

–داش آکل ۱۵میلیون(۲روز)

–آخرین بار کی سحرو دیدی؟ ۷میلیون(۲روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=52101

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code