۰۱۰۳۱۴۰۱

مدیرکل نظارت بر عرضه سینما متذکر شد⇐تهیه‌کننده “قاتل وحشی” تقاضای پروانه نمایش نداده!/آخرین بار در بهمن ماه ۹۹، فیلم توسط اداره نظارت بازبینی شد و اصلاحیه خورد!/از آن زمان تاکنون هیچ درخواستی برای دریافت پروانه نمایش فیلم ارائه نشده!

فیلم قاتل و وحشی-لیلا حاتمی

سینماروزان/مهدی فلاح: مدیرکل عرضه سینما تاکید کرد که تهیه‌کننده «قاتل وحشی» از  تاریخ اول بهمن ۹۹ تاکنون تقاضای بازبینی جهت صدور پروانه نمایش نداده است!!

به گزارش سینماروزان محمدرضا فرجی مدیرکل نظارت بر عرضه نمایش فیلم سازمان سینمایی، درباره فیلم «قاتل وحشی» گفت: پروانه ساخت فیلم «قاتل وحشی» در تاریخ ۲۲ آبان ۹۷ صادر شده و تا سال ۹۸ این پروانه چندبار تمدید شده است.

‎وی ادامه داد: این فیلم برای اولین بار در تاریخ اول بهمن ۹۹ در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر در شورای ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی بازبینی شده و در هر دو بار این بازبینی به فیلم اصلاحیه خورده بود، از همان تاریخ تاکنون تهیه‌کننده این فیلم تقاضایی برای بازبینی جهت صدور پروانه نمایش به سازمان سینمایی ارائه نداده است

مدیر کل نظارت بر عرضه و نمایش فیلم سازمان سینمایی عنوان کرد: فیلم «قاتل و وحشی» بیشترین وقت خود را درگیر اختلافات تهیه کنندگی در محاکم قضایی و داوری خانه سینما داشتند تا درخواست رسمی جهت بازبینی و صدور پروانه نمایش.

‎به گفته وی، تهیه‌کننده این فیلم در طول ساخت کار، دچار اختلاف و مشکلاتی می‌شود و در زمان ساخت، تهیه‌کننده دیگری وارد این داستان می‌شود. جهت رفع این موضوع، صاحبان فیلم وارد مراحل قضایی می‌شوند و خانه سینما ورود پیدا می‌کند تا مشکل آن‌ها را رفع کند و با صدور چند نوبت صورتجلسه، گفته می‌شود این مشکل رفع شده است.

‎فرجی خاطرنشان ساخت: در اول بهمن ۹۹ زمانی که این فیلم به شورا ارائه شد، از سوی شورای پروانه نمایش وقت با اصلاحیه روبه‌رو شد. در تاریخ پنجم بهمن ۹۹  فیلم را دوباره با اصلاحیه فرستادند، اما این فیلم مجددا دچار همان مشکلات قبلی بود و
مورد تایید شورای بازبینی قرار نگرفت.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=66937

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code