1

كانديداتوري سيدحسن خمینی پاي بهروز افخمي را هم وسط كشيد+عکس

سینماژورنال: اعلام آمادگی سیدحسن خمینی نوه امام خمینی(ره) برای حضور در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و نام نویسی وی سبب ساز آن شده است که بسیاری از رسانه های سیاسی به ارائه تحلیلهای مختلف در این باره دست زنند.

به گزارش سینماژورنال یکی از تازه ترین واکنشها نسبت به این کاندیداتوری از سوی محمدصادق کوشکی رخ داده؛ همان چهره ای که در جریان توقیف فیلمهای دارای پروانه نمایش در سال 91 از سوی حوزه هنری یکی از سردمداران حمایت از این توقیف بود.

کوشکی با نگارش یادداشتی در سایت اصولگرای “الف” ضمن طرح سوالاتی از سیدحسن خمینی تعریضی هم زده است به فیلم “فرزند صبح” بهروز افخمی.

این چهره منتسب به جریان انصار حزب ا.. با اشاره به بودجه هنگفتی که هزینه تولید فیلم بلاتکلیف “فرزند صبح” شده آورده است: هزینه هایی که موسسه تحت امر شما برای فیلم “فرزند صبح” انجام داده چقدر است؟ سرنوشت این فیلم به کجا انجامید؟ آیا بودجه ای که از جیب فقرا، ایتام، زنان بی سرپرست و نیازمندان کشور درآمده و در اختیار شما و موسسه تنظیم و نشر قرار گرفته باید برای ساخت فیلمی هزینه شود که فارغ از کیفیت نازل هنری و عدم تعهد به آبرو و اعتبار حضرت امام(ره)، امکان نمایش عمومی هم پیدا نکند؟ اگر قرار بود بودجه این فیلم از جیب خودتان تأمین شود باز هم چنین هزینه ای صورت می گرفت؟

فرزند صبح
نمایی از “فرزند صبح”