۰۹۰۳۱۴۰۲

علیرغم شکست آخرین محصولات اکران‌شده‌اش⇐کارگردان فیلم ارگانی «تنگه ابوقریب» باز هم فیلم می‌سازد!! این بار درباره تختی!!!

سینماروزان: بهرام توکلی که بعد از شکستهای متوالی در سینما و تلویزیون از «آسمان زرد کم عمق» و «بیگانه» گرفته تا «من دیه گو مارادونا نیستم» و «بیمار استاندارد» سال قبل به سراغ سازمان هنری-رسانه ای اوج رفت و با بودجه این سازمان «تنگه ابوقریب» را ساخت قصد دارد فیلم زندگی تختی را بسازد.

به گزارش سینماروزان سعید ملکان به مانند سالیان اخیر همچنان به عنوان تهیه کننده در کنار توکلی قرار دارد؛ نگارش فیلم زندگی تختی به تازگی به اتمام رسیده و جهت دریافت پروانه ساخت به وزارت ارشاد ارائه شده است.

عوامل پشت صحنه این فیلم سینمایی انتخاب شده اند و گروه در حال حاضر مشغول بازبینی لوکیشن های فیلم هستند و طی روزهای آینده نام بازیگران پروژه اعلام خواهد شد.

اینکه علیرغم شکست تجاری آخرین فیلمهای سینمایی توکلی در گیشه و عدم اکران «تنگه ابوقریب» همچنان او و سعید ملکان بودجه برای کار پیدا میکنند جالب است.

هنوز مشخص نیست بودجه تولید فیلم زندگی تختی را کدام شخص یا ارگان خواهد داد؟ آیا باز هم پای سازمانهای ارزشی در میان است یا سرمایه گزارانی نظیر محمد امامی هستند که برای تولید این فیلم پاپیش گذاشته اند؟

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۵:۰۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=49345

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "علیرغم شکست آخرین محصولات اکران‌شده‌اش⇐کارگردان فیلم ارگانی «تنگه ابوقریب» باز هم فیلم می‌سازد!! این بار درباره تختی!!!"

  1. me گفت:

    اوج در اوجه

    دمش گرم

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code