۱۰۱۱۱۴۰۱

رونمایی از کاراکترهای انیمیشن سینمایی “فیلشاه”+عکس

سینماروزان: کاراکترهای انیمیشن جدید و جذاب گروه «هنر پویا» در اولین پوستر رسمی این انیمیشن رونمایی شد.

به گزارش سینماروزان «فیلشاه» جدیدترین محصول گروه «هنر پویا» به کارگردانی هادی محمدیان و تهیه کنندگی حامد جعفری است که با اتمام مراحل مدلسازی کاراکترها و طراحی استوری ریل، مدتی ست وارد فاز تولید شده و قرار است برای نخستین بار در سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر رونمایی شود. امروز برای نخستین بار از کاراکترهای جذاب این انیمیشن در قالب اولین پوستر این فیلم رونمایی شد.

«فیلشاه» قصه بچه فیلی به نام «شادفیل» است که بسیار دست و پا چلفتی است. در توضیح اولیه این انیمیشن آمده است: “در جنگلی در آفریقا رئیس گله فیل ها صاحب فرزندی می ‌شود که همه انتظار دارند جانشین رئیس گله باشد، اما برخلاف تصور همه «شادفیل» بسیار دست و پا چلفتی است و هیکل گنده‌اش همیشه سبب تخریب و خرابکاری می ‌شود… .”

شایان ذکر است گروه «هنرپویا» اولین كنسرسیوم فرهنگی هنری در بخش خصوصی است كه توسط موسسات فرهنگی هنری هفت سنگ و سلوك افلاكیان با شعار “فرزندانتان را آسوده خاطر به سینما بیاورید” پایه گذاری شده و در اولین قدم نيز انیمیشن سینمایی «شاهزاده روم» را با همين شعار در سينماهای كشور عرضه کرد و توانست با فروش ٥ ميليارد تومانی عنوان سومین فیلم پربیننده سال ۹۴ را از آن خود سازد.

فیلشاه
فیلشاه
image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۳۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=29779

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code