۱۸۱۱۱۴۰۱

روزنامه «کیهان» خطاب به آقای چندشغله سینما⇐فروش پایین فیلم شما بخاطر ساختار ضعیفش است و نه ندادن تبلیغ به GEM!

سینماروزان: ماجرای پخش تیزر تبلیغاتی یکی از فیلمهای کم فروش اکران نوروزی یعنی «آباجان» از شبکه ماهواره ای جم هرچند با واکنش کارگردان آن مبنی بر بی اطلاعی از این امر مواجه شد(اینجا و اینجا را بخوانید) اما روزنامه «کیهان» در گزارشی به بهانه ادامه پخش تیزرهای این چنینی از جم به انتقاد از بیانات اخیر همایون اسعدیان پرداخته که اظهار داشته به دلیل ریاست بر شورای صنفی نمایش نتوانسته تبلیغ فیلمش را به جم دهد.(اینجا را بخوانید)

«کیهان» نوشته است: به رغم تصریح قانون مبنی بر اینکه هرگونه همکاری با شبکه‌های ماهواره‌ای معاند، مصداق اقدام علیه امنیت ملی محسوب می‌شود، همچنان برخی از سازندگان محصولات به اصطلاح فرهنگی، برای تبلیغ آثار خود به یکی از شبکه‌های مبتذل و ضدایرانی مراجعه می‌کنند. حتی برخی از فیلم‌های روی پرده نیز تبلیغات خود را به این شبکه ارائه داده اند، اما فروش آنها در حد پایینی است. اما به جز فیلم، اخیرا تیزرهای تبلیغاتی یکی از نمایش‌های روی صحنه تئاتر نیز از شبکه جم پخش می‌شود.

این روزنامه با اشاره به گفته های همایون اسعدیان که از کارگردانی و تهیه کنندگی تا ریاست بر شورای صنفی نمایش و ریاست بر هیأت مدیره خانه سینما را تجربه میکند بیان داشته است:  نکته قابل تأمل، سخن رئیس‌شورای صنفی نمایش است. همایون اسعدیان در مصاحبه‌ای ضمن تبلیغ و ترویج شبکه جم، گفته که «به دلیل جایگاه شغلی و کاری که دارم نمی‌توانم تبلیغ فیلمم را به شبکه جم بدهم.» البته همایون اسعدیان خود به خوبی آگاه است که فروش پایین فیلم او، ربطی به عدم تبلیغ در شبکه‌های ماهواره‌ای ندارد و استقبال سرد از فیلم وی، به خاطر ساختار ضعیف فیلمش است.

«کیهان» ادامه داده است: به هر حال، به نظر می‌رسد با توجه به کم کاری سازمان سینمایی در زمینه مبارزه با ارائه تبلیغات به شبکه‌های ماهواره‌ای، مسئولان قضایی و امنیتی باید عرصه را بر افرادی که برای تبلیغ اثر خود، حاضر به همکاری با شبکه‌های ضدایرانی هستند تنگ کنند. شبکه جم با مدیریت یکی از اعضای سازمان منافقین فعالیت می‌کند. برخی از بازیگران پشیمان از همکاری با جم در برخی رسانه‌ها از پشت‌پرده کثیف این شبکه گفته‌اند. ارتباط جم با منافقین امر پنهانی نبوده و معلوم نیست که برخی عناصر با علم بر این موضوع، چرا خواهان دادن سفارش تبلیغ به این شبکه هستند!

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۶:۱۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=37227

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code