۰۹۰۳۱۴۰۲

روابط عمومی سازمان ارزشی اوج خبر «کیهان» مبنی بر اسپانسرینگ فجر را تکذیب کرد⇐میخواهند بگویند جوایز اوج بخاطر اسپانسرینگ است! نگاه سینماروزان: شاید هم برعکس؛ بناست حذف احتمالی بخاطر کیفیت پایین محصولاتتان را به گردن همین خبر بیندازید! خبری که از یک رسانه همسو نشت کرده!! راستی چرا روابط عمومی سازمان سینمایی، منفعلانه، نظاره گر اوضاع است!؟

سینماروزان: در حالی که روزنامه «کیهان» که  اغلب همسوی سازمان ارزشی اوج نشان داده از اسپانسرینگ ۱۵میلیاردی اوج بر جشنواره فجر خبر داده بود روابط عمومی اوج این خبر را تکذیب کرد.

به گزارش سینماروزان تکذیبیه اوج درحالی است که روابط عمومی این سازمان مدعی جایزه‌‍بگیر بودن محصولات خویش شده و خبر رسانه همسو درباره حمایت مالی را در جهت بی ارزش جلوه دادن جوایز احتمالی دانسته است.

فارغ از آن که همین خبرسازی اخیر کمکیست به مدیران این ارگان متمول که حذف احتمالی آثار خود از جشنواره بخاطر کیفیت پایین را ربط دهند به این خبرسازی، اینکه روابط عمومی سازمان سینمایی ساعتها بعد از انتشار این ادعای ۱۵میلیاردی، منفعلانه نظاره گر اوضاع است جای سوال دارد.

مدیر روابط عمومی سازمان ارزشی اوج با تکذیب خبر «کیهان» مبنی بر حمایت مالی این سازمان از جشنواره فجر به  «مهر» گفت: این خبر از اساس کذب محض است و سازمان اوج هیچ حمایت مالی از سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر ندارد. سیاستگذاری سازمان اوج پرداختن، برگزاری و حمایت از جشنواره ها به این شکل تعریف نشده زیرا یک سازمان تولیدمحور است.

مدیر روابط عمومی سازمان اوج افزود: سازمان اوج امسال با چهار اثر در جشنواره فیلم فجر حضور خواهد داشت که فیلم های بسیار جدی‌ای هستند و پیش بینی ما این است که اگر دقیق بررسی شوند جوایزی را به خود اختصاص می دهند.

وی افزود: این خطی که ایجاد شده بدین دلیل است که هیات انتخاب، هیات داوران و سازمان اوج را در فشار قرار بدهند تا همه بگویند به این دلیل جوایزی دریافت کردند که سازمان اوج خودش این جشنواره را برگزار کرده است.

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=45798

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "روابط عمومی سازمان ارزشی اوج خبر «کیهان» مبنی بر اسپانسرینگ فجر را تکذیب کرد⇐میخواهند بگویند جوایز اوج بخاطر اسپانسرینگ است! نگاه سینماروزان: شاید هم برعکس؛ بناست حذف احتمالی بخاطر کیفیت پایین محصولاتتان را به گردن همین خبر بیندازید! خبری که از یک رسانه همسو نشت کرده!! راستی چرا روابط عمومی سازمان سینمایی، منفعلانه، نظاره گر اوضاع است!؟"

 1. ا گفت:

  سپاه عزیز ملت هست

  وگرنه صدام، خان داییت بود

  دمشون گرم

  خدا قوت

  بادیگارد و ایستاده درغبار عالی

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code