۲۸۰۵۱۴۰۱

راه‌اندازی پردیس مدرن لوتوس در جنوب پایتخت⇐این پردیس ۱۴ سالن درجه یک و ۲۵۰۰ صندلی دارد!/۵۴ میلیارد هزینه ساخت این پردیس شده!/این پردیس یک سالن‌ ویژه‌ برای کودکان دارد و چهار سالن وی‌آی‌پی!/یک سالن با کاربری برگزاری همایش و یک سالن مختص اجرای تئاتر برای پردیس تدارک دیده شده!/این پردیس بیش از دوهزار پارکینگ برای مخاطبانش فراهم کرده!/در تمام سالنها، جایگاهی ویژه برای افراد کم‌توان، تعبیه شده!+عکس

پردیس سینمایی لوتوس مال

سینماروزان/هاتف مظفری: پردیس سینمایی لوتوس با ۱۴ سالن سینما در منطقه نازی‌آباد آغاز به کار کرد.

به گزارش سینماروزان، در روزهای گذشته دو سالن از پردیس سینمایی سینمایی لوتوس واقع در «لوتوس مال» افتتاح شده و قرار است در جشنواره فیلم فجر با ۶ سالن فعالیت کند.

سالن شماره ۱ مجموعا ۲۱۴ صندلی دارد و استانداردهای آتش‌نشانی را کسب کرده و ۴ جا برای معلولین هم برای آن تعبیه شده است. سالن‌های دیگر هم برای استفاده از کم‌توانان مناسب سازی شده‌اند. همچنین سالن شماره ۹ دومنظوره است، پرده متحرک دارد و امکان اجرای تئاتر آزاد در آن فراهم است.

پردیس لوتوس

پردیس لوتوس

علی سرتیپی، مالک پردیس سینمایی لوتوس با اشاره به این نکته که سعی شده بهترین امکانات را برای مردم جنوب شهر ایجاد کند، گفت: از حدود ۳ سال پیش ساخت این پردیس را شروع کردیم که بودجه آن در حدود ۵۴ میلیارد تومان بود که الان اگر بخواهیم این سالنها را تجیهز کنیم، بیش از ۱۲۰ میلیارد تومان خواهد شد.

وی با اشاره به این مطلب که اولین دغدغه ما برای ساخت این پردیس عشق به سینما بود، گفت: قطعاً این حجم از سرمایه‌گذاری بازگشت نخواهد داشت. چون سالن‌داری بسیار گران شده است و همه تجهیزات از خارج کشور وارد می‌شود و غیر از نیروی انسانی، همه هزینه‌های ما با اروپا برابری میکند. آنها بلیت را ۱۲ یورو می‌فروشند و ما یک دلار!

علی سرتیپی در لوتوس مال

علی سرتیپی در لوتوس مال

سرتیپی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این مطلب که از هیچ نهاد دولتی و خصوصی وامی نگرفته‌ایم ، گفت: ما برای ساخت اینجا هیچ وامی نگرفتیم و ان‌شاءالله باز هم سالن خواهیم ساخت. یک حمایت کوچک توسط سینماشهر انجام گرفت. امیدواریم مسؤولان قدر چنین سرمایه‌ای را بدانند.

مالک پردیس سینمایی کورش در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این مطلب که رکورد تعداد سینماهای پردیس‌ها را در لوتوس شکستیم گفت: پردیس سینمایی لوتوس ۱۴ سالن دارد که یک سالن بیشتر از کورش است. ۲۵۰۰ صندلی دارد که از این لحاظ دومین پردیس سینمایی بعد از کورش است. این سالن‌ها با یکدیگر از لحاظ طراحی و کاربری متفاوت است. سالن‌های انتظار منحصربفرد و بزرگی دارد. کافه کتاب لوتوس هم از ۱۰ دیماه افتتاح می‌شود.

 لوتوس مال

لوتوس مال

وی تصریح کرد: سالن‌های این مجموعه مجهز به پخش لیزری و بهترین کیفیت صدای موجود است. ۲ سالن وی آی پی دارد که از سالن ایرانمال بزرگتر است.

سرتیپی درباره اینکه در ساخت این سینماها آیا تفاوتی با دیگر سینماهه قائل شده اید گفت: لوتوس مال در منطقه‌ای گسترده و پرجمعیت قرار دارد که مردم آن هیچ فرقی با مردمی که نیاوران هستند، ندارند و ان‌شاءالله از قطب‌های خوب سینمای ایران میشود. ما یک کار مطالعاتی کردیم و متوجه شدیم ۵۷ درصد مخاطبان سینما کورش از این منطقه بوده اند.

 لوتوس مال

لوتوس مال

وی افزود: پردیس را موقتاً با ۴ سالن راه‌اندازی کردیم و طی هفته‌های آینده طی مراسمی به صورت رسمی افتتاح خواهد شد.

مالک پردیس لوتوس در پاسخ به اینکه آیا قصد اعمال تخفیف بیشتر در روزهای هفته به صورت نیم‌بها در این پردیس دارید، گفت: برنامه‌هایی در آینده داریم که بعدا اعلام خواهد شد.

 لوتوس مال

لوتوس مال

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=66817

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code