۱۴۱۱۱۴۰۱

دیدار با امین حیایی و رفقای «سه بیگانه» در پردیس کورش

سینماروزان: بعد از اولین اکران مردمی «سه بیگانه» در پردیس سینمایی آزادی که با رونمایی از هفت سین ویژه این فیلم همراه بود دومین اکران مردمی و دورهمی هفت سین فیلم «سه بیگانه» با حضور امین حیایی، مجید صالحی و دیگر بازیگران «سه بیگانه» به همراه مسعود ردایی و حبیب اسماعیلی تهیه کندگان چهارشنبه ٢٥ اسفند ماه ساعت ١٩ در پردیس سینمایی کورش برگزار می‌شود.

به گزارش سینماروزان در دومین اکران مردمی «سه بیگانه» شرایط دیدار و گپ و گفت نزدیک بازیگران و عوامل فیلم با مخاطبان فراهم شده است و پس از آن نیز مخاطبان و بازیگران در کنار هم به تماشای فیلم می نشینند.

برای حضور در دومین اکران مردمی «سه بیگانه» اینجا را ببینید.

امین حیایی، محمدرضا شریفی‌نیا و مجید صالحی بازیگران اصلی «سه بیگانه» هستند که قرارگیری آنها در شمایل سه جاسوس آن هم جاسوس صهیونیست در ایران و رویارویی با آدمها و تناقضات مختلف، موقعیت‌های کمیکی را رقم زده است.

سحر قریشی، لیلا اوتادی، برزو ارجمند، حسین محب‌اهری، شیوا خسرومهر، علی کاظمی و حمید لولایی دیگر بازیگران «سه بیگانه» هستند و در این بین اغلب آنها پرسوناژهایی متفاوت را ایفا کرده‌اند به‌خصوص سحر قریشی و حمید لولایی.

کمدی «سه بیگانه» که رگه‌های انتقادی خاص خود را هم دارد تنها فیلم اکران نوروزی است که پیشتر در جشنواره فجر به نمایش درنیامده و همین کنجکاوی مخاطبان برای تماشای آن را بیشتر کرده است.

مسعود ردایی و حبیب اسماعیلی تهیه کنندگان «سه بیگانه» بوده اند و پخش اثر را موسسه رسانه فیلمسازان انجام میدهد.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۷:۳۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=36037

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code