۰۷۱۱۱۴۰۱

در اولین اکران مردمی «نهنگ عنبر۲»⇐علی سرتیپی از شباهتهای اصغر فرهادی و رضا عطاران گفت!+عکس

سینماروزان: نخستین اکران مردمی فیلم «نهنگ عنبر ۲، سلکشن رویا» با حضور رضا عطاران و سامان مقدم هم اکنون در پردیس سینمایی کورش در حال برگزاری است.

به گزارش سینماروزان این مراسم در ساعت ۹:۴۵ دقیقه صبح و با تجمع بسیار زیاد تماشاگران در پردیس کورش آغاز گردید.

مقدم قبل از اکران فیلم خطاب به علاقمندان«نهنگ عنبر ۲، سلکشن رویا»  گفت: فیلم «نهنگ عنبر ۲ » بسیار فیلم سختی بود. امیدوارم فیلم را دوست داشته باشید.

پس از تشویق علاقمندان نوبت به رضا عطاران رسید. او بعد از سلام و احوالپرسی مراسم را این طور جلو برد و گفت: من هم فیلم را با صدا و موسیقی ندیده‌ام و همراه با شما فیلم را می‌بینم.

بازیگر محبوب سینمای وی از استقبال در ساعت ۹ صبح ابراز خوشنودی نمود و افزود: فکر می‌کردم فقط خودم امروز صبح زود از خواب بیدار می‌شوم .خوشحالم که همه ما صبح زود از خواب بیدار شده‌ایم.

علی مسعودی که گروه را در اولین اکران همراهی کرده بود نیز گفت: من در این فیلم هیچ کاره‌ام فقط آمده‌ام، که بخندم.

از حاشیه این مراسم می‌توان به تولد رضا عطاران اشاره کرد. اولین اکران عمومی فیلم «نهنگ عنبر ۲، سلکشن رویا» همزمان با زادروز رضا عطاران بود که در پردیس سینمایی کورش او را با جشن کوچکی غافلگیر کردند.

علی سرتیپی مدیرعامل فیلمیران، رئیس کانون پخش کنندگان سینمای ایران و مدیر پردیس سینمایی کورش در تبریک تولد به رضا عطاران گفت: او واصغر فرهادی تنها کسانی هستند که می‌توانند مخاطب را صبح زود برای آمدن به سینما ترغیب کنند. علاقه مخاطب به هر دوی این عزیزان قلبی و دائمی است.

پروژه سینمایی «نهنگ عنبر٢-سلکشن رویا» به تهیه کنندگی سامان مقدم و با سرمایه گذاری نیوشا طبیبی،نیما طبیبی، مجید مطلبی و سامان مقدم ساخته شده است.

بازیگران : رضا عطاران ، مهناز افشار ، ویشکا آسایش ، حسام نواب صفوی ، رضا ناجی ، امیرحسین آرمان ، سیروس گرجستانی و علئ قربان زاده و بازیگران میهمان:شهلا ریاحی،کتایون امیر ابراهیمی،محسن قاضی مرادی،اسدالله یکتا،احمدرضا اسعدی.

پخش این فیلم برعهده‌ «فیلمیران» است.

استقبال از رضا عطاران در اکران مردمی «نهنگ عنبر2»
استقبال از رضا عطاران در اکران مردمی «نهنگ عنبر۲»

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۰۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=37941

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code