۱۸۱۱۱۴۰۱

«خوب بد جلف» در آستانه نیم میلیارد فروش/«هفت ماهگی» ۲ میلیارد و نیم فروش را رد کرد/محصول ارگان ارزشی قعرنشین جدول فروش+آمار کامل فروش

سینماروزان: اکران کمدی «خوب بد جلف» که از سوی هدایت فیلم روی پرده رفته است مواجه شده با اقبال مخاطبان به فیلم و قرار گرفتن فیلم در کورس آثار پرفروش؛ «خوب بد جلف» تنها در دو روز نزدیک به ۳۸۰ میلیون فروخته و به زودی هم نیم میلیاردی خواهد شد.

به گزارش سینماروزان صدرنشین جدول فروش البته همچنان «سلام بمبئی» است که رقم فروش ۱۴ میلیارد را رد کرده است و بعد از آن ملودرام «هفت ماهگی» قرار گرفته که علیرغم ممنوعیت پخش تیزر تلویزیونی رقم فروش ۲٫۵ میلیارد را رد کرده است.

«وارونگی» هم به مانند «هفت ماهگی» از کمبود امکانات تبلیغی برخوردار است ولی با این حال فروش خود را به ۸۳۰ میلیون تومان رسانده است. کمدی «مشکل گیتی» هم که بعد از توقیف یک هفته ای همچنان نتوانست سینماهای کافی برای آثار سرگروه دار را داشته باشد در آستانه فروش میلیاردی قرار گرفته است.

«چهار اصفهونی در بغداد»  به واسطه شباهتهای فراوان به «اخراجیها» فروش بدی نداشته و «جنجال در عروسی» هم به واسطه حجم بالای تیزرهای تلویزیونی فروش یک میلیارد را رد کرده است.

قعرنشینان جدول فروش یک فیلم کودک به نام «بچه های جسور» است، یک ملودرام به نام «افسونگر» و یک فیلم ارزشی به نام «جشن تولد»؛ ساختار ضعیف هر سه فیلم که انگار منطبق با الزامات دو دهه قبل ساخته شده اند موجب شده اولی فروش اش بعد از سه هفته به ۳۰ میلیون هم نرسد و دومی فقط ۲۰ میلیون فروش داشته باشد و سومی یعنی «جشن تولد» هم که در سه روز ابتدایی اکران فقط ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بفروشد؛ آن هم در شرایطی که محصول ارگانی ارزشی به نام انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس است و احتمالا بودجه خوبی هم برای تولید آن صرف شده است!!!

آمار کامل فروش تا ابتداي جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ به شرح زير است:

(تمام ارقام به تومان است)

–سلام بمبئي  ۱۴میلیارد و ۵۰ ميليون (۷۸روز)

–هفت ماهگي  ۲ ميليارد و ۵۰۰ ميليون(۴۴روز)

–خوب بد جلف ۳۸۰ میلیون(۲روز)

–جنجال در عروسي  ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون (۷۸روز)

–چهار اصفهوني در بغداد ۱ میلیارد و ۲۴۰ میلیون (۵۲روز)

–مشکل گيتي  ۹۸۰ میلیون(۸۶روز)

–وارونگي  ۸۳۰ ميليون(۵۱روز)

–خانه اي در خيابان چهل و يکم ۸۱۵ میلیون (۳۷روز)

–گيتا   ۴۷۰ میلیون (۵۱روز)

–شاباش ۴۵۰ میلیون (۳۷روز)

–ما همه گناهکاريم ۲۶۰ میلیون (۵۲روز)

–مبارک ۵۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان(۳روز)

–ماحی ۴۰ میلیون(۳روز)

–بچه هاي جسور  ۲۶ میلیون(۲۳روز)

–افسونگر ۲۰ میلیون(۳روز)

–جشن تولد ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان(۳روز)

 

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=34894

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code