1

خبر تازه «کیهان»: عزل مدیری فرهنگی که به دنبال گرفتن تابعیت برای فرزندش بود!

سینماروزان: یک هفته قبل بود که روزنامه اصولگرای «کیهان» با نقد رفتار یکی از مدیران کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دریافت تبعیت خارجی برای فرزندش، از مدیران بالادستی این نهاد خواستار برخورد ضربتی با این گونه مدیران شد.(اینجا را بخوانید)

حالا «کیهان» خبر داده آن مدیر خطاکار از کار برکنار شده است. این روزنامه نوشت: مدیری که در پی گرفتن تابعیت یک کشور غربی برای فرزندش بود، از سمت خود برکنار شد. روزنامه کیهان در تاریخ چهارم دی در بخش اخبار ادبی و هنری، خبری را درباره اقدام یکی از مدیران کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای گرفتن تابعیت یک کشور غربی برای فرزندش منتشر کرده بود.

«کیهان» ادامه داد: اخیرا مشخص شد که همزمان با انتشار این خبر، مسئول مورد نظر به‌دلیل دیگری از سمت خودش برکنار شده بود. ضمن تقدیر از فاضل نظری، مدیر متعهد کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، امید است که همواره نسبت به نفوذ و رسوخ افراد دوتابعیتی یا کسانی که در پی گرفتن تابعیت بیگانه برای فرزندان خود هستند و همچنین تبعات منفی حضور چنین مدیرانی در مراکز و نهادهای فرهنگی، هوشیاری لازم نزد مسئولان ارشد آنها وجود داشته باشد.