۰۸۰۳۱۴۰۱

حمایت همزمان مرکز گسترش و یک تشکل متمول از داداش بزرگه قائم‌مقام مرکز!!!+تعریف و تمجیدهای داداش بزرگه از مرکز و اتاق بازرگانی

سینماروزان: مصطفی برادر بزرگتر مرتضی رزاق‌کریمی(قائم مقام مرکز)، در ساخت تازه‌ترین مستند خود حمایت همزمان مرکز گسترش و اتاق بازرگانی را داشته است.

مصطفی رزاق‌کریمی مستندی به نام “راه ناتمام” را ساخته است که مروری دارد بر زندگی اصغر قندچی پدر صنعت کامیون‌سازی ایران و موسس ایران‌کاوه!

اینکه چرا از میان ده‌ها مستندساز فعال در بخش خصوصی، سفارش ساخت این مستند از سوی اتاق بازرگانی به رزاق‌کریمی داده شده، نامشخص است و اینکه چرا علاوه بر اتاق بازرگانی که یک تشکل متمول است، مرکز گسترش هم از پروژه حمایت کرده، مبهم است؟؟ ولی رزاق‌کریمی در گفتگویی مرتبط با این مستند در تعریف و تمجید از مرکز و اتاق بازرگانی، سنگ تمام گذاشته است!!

مصطفی رزاق‌کریمی با اذعان به حمایت همزمان مرکز و اتاق بازرگانی از مستندش در گفتگو با خبرگزاری مهر مدعی شد:  «راه ناتمام» به سفارش اتاق بازرگانی تهران و مرکز گسترش ساخته شده ولی من به این کار نگاه سفارشی نداشتم و می‌خواستم نگاهی به تاریخ معاصر از دیدگاه صنعتی و شیوه موفقیت آدم‌ها داشته باشم!!

رزاق‌کریمی با تعریف و تمجید از مدیر مرکز گسترش ادامه داد: حمیدی‌مقدم مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی هیچ‌گاه در طول پروژه خود را کنار نکشید و با ما در ارتباط بود. این موضوع که مدیری، نگرانی‌های مستندساز را برطرف کنند بسیار اهمیت دارد!!! محمد حمیدی‌مقدم تحلیل‌گر خوبی است و از میان این تحلیل‌ها می‌تواند افراد تعریف‌شده‌ای را برای پروژه‌هایش معرفی کند. در واقع مسیری را که سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد در دوره مدیریت خود آغاز کرد، حمیدی‌مقدم ادامه داده و تکمیل می‌کند.

رزاق‌کریمی با تحسین اتاق بازرگانی که از فیلمش حمایت کرده افزود: در اتاق بازرگانی تهران یک فکر وجود دارد که جسورانه و سدشکن است. این سازمان نشانه‌گذاری خوبی کرده که با مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در زمینه تولید فیلم‌های صنعتی و کارآفرینی وارد همکاری شده است!!

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۹:۳۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=60903

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code