۱۱۰۳۱۴۰۲

تکمیل ترکیب اکران عید فطر با حضور فیلمهای همسر مدیرعامل ۱۴شغله و نماینده کاندیدای ۴درصدی انتخابات۹۶!!⇔رقابت ۲ کمدی با ۱ فانتزی، ۳ملودرام و ۱ فیلم عروسکی در اکران عیدفطر

سینماروزان: در حالی که ماه رمضان از نیمه گذشته است ترکیب اکران عیدفطر هم تقریبا مشخص شده است؛ ترکیبی که شامل دو کمدی به نامهای «دشمن زن» و «لازانیا»، سه ملودرام به نامهای «در وجه حامل»، «شماره ۱۷ سهیلا» و «دارکوب»، یک فانتزی به نام «دلم میخواد» و یک فیلم عروسکی به نام «خاله قورباغه» است.

به گزارش سینماروزان جالب و در عین حال عجیب است که در میان این آثار، «دارکوب» متعلق است به محمود رضوی نماینده کاندیدای انصرافی انتخابات۹۶ که تا نایب رییسی شورای صنفی نمایش هم پیش رفته است. این نماینده کاندیدای ۴درصدی بعد از «لاتاری» که در اکران نوروز روی پرده فرستاد حالا فیلم دومش «دارکوب» را هم به تنور عیدفطر چسبانده است!!

فیلم «خاله قورباغه» هم متعلق است به فرشته طائرپور همسر منوچهر شاهسواری مدیرعامل ۱۴شغله خانه سینما که دو ماه ابتدایی سال را بدون معرفینامه از خانه سینما در جلسات شورای صنفی نمایش شرکت میکرد و در همین جلسات قرارداد فیلم همسرش هم برای اکران عیدفطر ثبت شد!!

ترکیب اکران عیدفطر به شرح زیر است:

–«دشمن زن» در گروه ماندانا پس از «تگزاس»

–«دارکوب» در گروه استقلال پس از «خجالت نکش»

–«خاله قورباغه» در گروه آزادی پس از «چهارراه استانبول»

–«در وجه حامل» در گروه جوان  پس از «آن سوی ابرها»

–«لازانیا» درگروه  ایران پس از «عصبانی نیستم»

–«دلم می خواد» در گروه زندگی پس از «ناخواسته»

–«شماره ۱۷سهیلا» در گروه کورش  پس از «خوک»

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=50296

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code