۱۴۱۱۱۴۰۱

بعد از “کمدی انسانی”⇐موسیقی “سوفی و دیوانه” هم در اوکراین ضبط می‌شود

سینماروزان: بهزاد عبدی که اخیرا ساخت موسیقی “کمدی انسانی” محمدهادی کریمی را برعهده گرفته بود موسیقی “سوفی و دیوانه” فیلم تازه مهدی کرم پور را می سازد.

به گزارش سینماروزان صداگذاری “سوفی و دیوانه” که تدوین آن در مرحله ى نهایی قرار دارد، توسط عرفان یزدی آغاز شده و مهدى کرم پور کارگردان فیلم به همراه بهزاد عبدی آهنگساز، برای انجام مراحل نهايى ضبط موسیقی در اکراین به سر می برند.

رهبری اركستر سمفونيك ملى اكراين را “ولاديمير سيرنكو” يكى از شناخته شده ترين رهبران اركستر اروپا برعهده دارد که به همراه اعضای ارکستر، قطعات ساخته شده توسط عبدى را خواهند نواخت.

 ترانه فیلم «سوفی و دیوانه» را نيز یغما گلرویی سروده و با صدای رضا یزدانی ضبط شده است اما نکته قابل توجه در این باره این است که  رضا یزدانی خواننده فیلم، در چند سکانس از آن به بازی نیز پرداخته است.

این دومین همکاری یزدانی با کرم پور به عنوان بازیگر و خواننده پس از فیلم “طهران-تهران” در سال ٨٧ است.

«سوفی و دیوانه» عنوان پنجمین فیلم مهدی کرم پور پس از عاشقانه “پل چوبی” است که روایتی متفاوت دارد و پس از بارها بازنویسی و پیش تولیدى طولانی، سر انجام در شهریور ماه سال جاری جلوی دوربین رفت و اکنون مراحل پس از تولید را می گذراند تا برای حضور در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر آماده شود.

در این فیلم بازیگرانی چون امیر جعفری، به آفرید غفاريان، الهه حصارى، سیامک صفری، سعيد امیرسلیمانی و محمدرضا شریفی نیا به ایفای نقش پرداخته اند.

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۸:۴۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=31836

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code