۲۸۰۵۱۴۰۱

#بدون_قرار_قبلی به طرح شناور قیمت بلیت سینماهای حوزه هنری پیوست/ اجرای طرح از شنبه چهارم تیرماه

فیلم بدون قرار قبلی

سینماروزان: فيلم سینمایی «بدون قرار قبلی» به کارگردانی بهروز شعیبی به طرح شناوری بلیت فیلم‌ها در زنجیره سینماهای حوزه هنری اضافه شد.

به گزارش #سینماروزان، پس از فیلم سینمایی «هناس» که از هفته گذشته بصورت آزمایشی با بلیت شناور در سینماهای حوزه هنری عرضه شد و با رشد ۷۵ درصدی مخاطبان در یک هفته روبرو شد، از شنبه چهارم تیرماه  فیلم «بدون قرار قبلی» نیز با توافق صورت گرفته از سوی تهیه‌کننده و پخش‌کننده فیلم به این طرح افزوده می‌شود.

در این طرح قیمت‌ بلیت فیلم‌ها براساس چهار فاکتور، هفته و روز نمایش فیلم، نوع فیلم، کیفیت سالن و ساعت تماشای فیلم ارزش‌گذاری می‌شوند و مخاطبان می‌توانند با تنوع قیمتی مختلفی به سینما بروند.

قیمت‌گذاری شناور بلیت فیلم‌های سینمایی، موضوعی متداول در زنجیره سینماهای جهان است که در روش‌های سنتی مدیریت فرهنگی و هنری در ایران در نظر گرفته نشده است. از همین رو موسسه بهمن سبز حوزه هنری با پیش قدم شدن در استفاده از این روش و با بررسی روند فروش حدود ۱۵۰ سالن سینمایی خود در طول ۸ ماهه اخیر در تلاش است تا به برنامه‌ای جامع و بومی برای قیمت‌گذاری سانس‌های سینما برسد.

فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» تازه‌ترین اثر بهروز شعیبی برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه ملی در چهلمین جشنواره فیلم فجر است که پگاه آهنگرانی، مصطفی زمانی، صابر ابر، الهام کردا، امین میری، حامی ترابی و رضا صابری در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

پیوستن فیلم بدون قرار قبلی به طرح بلیت شناور حوزه هنری

پیوستن فیلم بدون قرار قبلی به طرح بلیت شناور حوزه هنری

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۳ تیر ۱۴۰۱ - ۹:۱۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=69947

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code