۰۵۰۹۱۴۰۱

بازگشت فرجی به سازمان!!

محمدرضا فرجی

سینماروزان: طی حکمی از سوی محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی، محمدرضا فرجی به سمت مدیرکل دفتر توسعه فناوری سینمایی و سمعی بصری منصوب شد.

محمدرضا فرجی که کارمند رسمی سازمان است، پیشتر مدیرکل نظارت بر عرضه سینما بود که حذف شد و روح الله سهرابی جایش را گرفت ولی حالا فرجی باز به مدیریت برگشته و به مدیرکلی دفتر توسعه فناوری رسیده!

متن حکم تازه فرجی به این شرح است:

جناب آقای محمدرضا فرجی
بنا به پیشنهاد معاون محترم فناوری نوین و مطالعات سینمایی و نظر به تجربه، شناخت و تعهد، شما را به سمت مدیرکل دفتر توسعه فناوری سینمایی و سمعی و بصری منصوب می‌کنم.
امیدوارم با استفاده از ظرفیت‌های موجود و تعامل با فعالان این حوزه زمینه‌های رشد، توسعه و ارتقای فناوری‌های سینمایی را فراهم آورید.
تهیه و تدوین ضوابط، دستورالعمل‌ها، استانداردها و صدور مجوز تاسیس و  نظارت و ارزیابی فعالیت مراکز پشتبیانی فنی،  صدور مجوز و نظارت بر احداث، بهره برداری و تغییر کاربری سینماها، سالن‌های نمایش فیلم و پردیس‌های  سینمایی، صدور موافقت اصولی ساخت سالن نمایش فیلم با توجه به ضوابط و مقررات مربوطه، تهیه برنامه سالیانه تامین نیازهای فنی سینمایی و سمعی بصری در حوزه تولید و نمایش فیلم با هماهنگی و همکاری حوزه‌های ذیربط، بررسی و ارزیابی کیفیت خدماتی مراکز پشتیبانی فنی و تهیه گزارش‌های کاربردی برای بهبود کیفیت خدمات فنی در سینمای کشور، تهیه و تدوین و نظارت بر اجرای دستورالعمل اصولی، استانداردها و الگوهای ساخت، توسعه و بازسازی سالن‌های نمایش فیلم، بررسی و ارزیابی وضعیت کمی و کیفی تجهیزات مراکز پشتیبانی فنی و تهیه گزارش‌های کاربردی مورد نیاز، برنامه ریزی به منظور استانداردسازی فرآیند تولید فیلم برای حفظ و ارتقای کیفیت فنی تولیدات سینمایی محصولات سمعی و بصری، برنامه ریزی برای گسترش فعالیت، سرمایه گذاری و مشارکت بخش غیردولتی از طریق ارائه تسهیلات و تنظیم برنامه‌ها شیوهای تشویقی به منظور بازسازی، توسعه و ارتقای فناوری و بروز رسانی تجهیزات فنی و ارائه گزارش به مراجع ذی صلاح و انجام سایر امور ارجاعی حسب دستور مقام مافوق از جمله ماموریت‌ها و وظایف این دفتر می‌باشد. موفقیت شما را از خداوند منان خواستارم.
رئیس سازمان سینمایی از خدمات ارزنده و تلاش‌های آقای علی احمدی ناقدی با توجه به پایان ماموریت اداری وی قدردانی کرد.

بازگشت محمدرضا فرجی به حلقه مدیریتی سینما

بازگشت محمدرضا فرجی به حلقه مدیریتی سینما

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۱ - ۹:۵۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=70508

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code