۰۷۰۹۱۴۰۱

این بازیگر ایرانی جدایی روح از جسم را متوجه شده+عکس

سینماژورنال: در میان آدمیانی که در نقاط مختلف کره زمین پراکنده شده اند هستند برخی که ادعا می کنند به هنگام رفتن در کما و بازگشت دوباره شاهد جدایی روح از جسم بوده اند.

به گزارش سینماژورنال از جمله این آدمیان که جزو بازیگران ایرانی است رضا ایرانمنش نام دارد؛ هنرمند جانبازی که سالها با عوارض برآمده از شیمیایی شدن دست و پنجه نرم می کند.

۱۷ بار کما رفتن به اشتباه مطرح شده است

ایرانمنش در تازه ترین گفتگوی خود که با “کیهان” انجام شده با ردّ این شایعه که گفته اند ۱۷ بار به کما رفته بیان داشته است: گزارشی از بنده به عنوان بیوگرافی در ویکیپدیا آمده که اصلاحیه‌هایی دارد؛ مثلاً مسئله ۱۷ بار کما رفتن به اشتباه مطرح شده است؛ از آن‌ جایی که قلب و ریه‌ام از کار افتاده بودند ۱۷ مرتبه با دستگاه‌های حیات سعی کردند تا مرا برگردانند.

جدایی روح از جسم را متوجه شدم

وی ادامه داده است: شاید باورتان نشود جدایی روح از جسم را متوجه شدم. یکی از دوستان از لحظه به ‌هوش آمدن من که بعد از یک ماه حاصل شد، فیلم گرفته بود؛ در فیلم دیدم که گریه و التماس می‌کنم و همه را به قرآن قسم می‌دهم که نمی‌خواهم برگردم، اما بالاخره برگشتم و دردها احیاء شدند.

ایرانمنش خاطرنشان ساخته است: قبل از هوشیاری کامل صدای بوق دستگاه‌ها به من یادآوری می‌کردند که برگشته‌ام و می‌فهمم دوباره به «آتیه» آمده‌ام.

هوای آلوده روحی آزارم می‌دهد

این بازیگر سینما و تلوزیویون با اشاره به محدودیتهای کاریش در سالهای اخیر بیان داشته است: امروز هوای آلوده روحی آزارم می‌دهد چرا که بیش از ۱۰۰ اثر نمایشی(تئاتر)، سینمایی و تلویزیونی در کارنامه هنری خودم دارم که بخش عمده آن به دفاع مقدس و روایت حال و هوای آن رزمندگان بی‌ادعا برمی‌گردد اما امروز با بیش از چهار سال سابقه رزمندگی در چالش این روزگار تنها و بدون پشتیبان مانده‌ام. رسالتی برعهده دارم تا خاطرات غنی دفاع مقدس و سلحشوری و ایثار رزمندگان را در آن مقطع و زندگی امروزشان را ثبت و ضبط کنم. حالا اینکه چندی است می‌گویید بنده را نمی‌بینید در تلویزیون یا سینما، این از کم‌ لطفی دوستان ماست که نمی‌خواهند امثال من فعالیت کنند.

اداره مافیایی سینما و تلویزیون باعث کم کاری ام شده

ایرانمنش در جایی دیگر از گفتگوی خود اظهار داشته است: امروز به من می‌گویند چرا کم کار شدی؟! دلیل آن اداره مافیایی سینما و تلویزیون است؛ یک‌سری افراد خاص فقط می‌توانند در سینما و تلویزیون کار کنند. معمولاً هم کسانی هستند که با رانت کار خودشان را پیش می‌برند. هیچ‌وقت وارد این فضاها نشده‌ام، بنابراین نباید باشم.

رضا ایرانمنش

رضا ایرانمنش

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۵:۲۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=16475

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code