۱۰۰۳۱۴۰۲

«اکسیدان» ۷٫۵ میلیاردی شد/«پا تو کفش من نکن» در آستانه نیم میلیاردی شدن/«رگ خواب» ۴میلیارد را رد کرد/«گذر موقت» در نزدیکی ۱۰۰ میلیون فروش/«ساعت ۵عصر» در آستانه ۶ میلیارد فروش+آمار کامل فروش

پردیس+زندگی

سینماروزان: با ورود سه فیلم تازه «فصل نرگس»، «سارا و آیدا» و «زادبوم» هرچند تنوعی در سبد اکران ایجاد شد اما فروش نه چندان مقبول این سه فیلم در روزهای ابتدایی حکایت دارد از آن که همچنان این اقبال به کمدیهای هفته های قبل و از جمله «اکسیدان» و «…۵عصر» است که در سینماها ادامه دارد.

به گزارش سینماروزان «نهنگ۲»  که علیرغم اخطار شورای صنفی نمایش مبنی بر پایان اکران در تهران همچنان در پردیسهایی مانند کورش و مگامال به صورت فول سانس روی پرده است در آستانه رقم فروش ۲۱ میلیارد قرار گرفته است.

«ساعت ۵ عصر» با دارا بودن نزدیک به ۱۶۰ سالن در آستانه ۶ میلیارد فروش قرار گرفته و «اکسیدان» با وجود تحریم حوزه هنری و با اینکه نزدیک به ۶۰ سالن کمتر از «ساعت ۵ عصر» دارد به رقم فروش ۷٫۵ میلیارد رسیده و با توجه به اینکه در یک ماه آینده روی پرده است قطعا ۱۰ میلیاردی خواهد شد.

«رگ خواب» ملودرام پرفروش روی پرده است که ۴ میلیارد را پشت سر گذاشته است و فیلم «گذر موقت» با اینکه در گروه آزاد روی پرده رفته اما در آستانه فروش ۱۰۰ میلیون قرار گرفته است.

کمدی ۱۲+ «پا تو کفش من نکن» علیرغم محدودیتهای چندگانه در اکران از تحریم توسط حوزه و محدودیت سانس در پردیسهای شهرداری و ممنوعیت تیزر تلویزیونی در آستانه فروش نیم میلیارد قرار دارد.

در میان فیلمهای تازه اکران شده از همه کمتر «فصل نرگس» متعلق به آقازاده عارف فروخته با حدود ۱۵ میلیون تومان و از همه بیشتر «سارا و آیدا» با حدود ۱۰۰ میلیون.

آمار کامل فروش تا ابتداي جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ به شرح زير است:

(تمام ارقام به تومان است)

–نهنگ عنبر(۲) ۲۰میلیارد و ۸۵۰ میلیون(۹۳روز)

–اکسیدان ۷ میلیارد و نیم (۵۲روز)

–ساعت ۵ عصر ۵میلیارد و ۷۰۰میلیون (۲۰روز)

–رگ خواب ۴میلیارد و ۳۰میلیون(۵۵روز)

–زیر سقف دودی ۲میلیارد و ۶۰۰میلیون(۶۵روز)

–پا تو کفش من نکن ۴۲۵ میلیون (۱۶روز)

–کارگر ساده نیازمندیم ۴۰۰ میلیون (۳۷روز)

–۲۱ روز بعد ۱۸۵ میلیون(۹روز)

–سارا و آیدا ۱۰۲میلیون(۲روز)

–گذر موقت ۸۰میلیون (۹روز)

–زادبوم۲۲میلیون(۲روز)

–فصل نرگس ۱۵میلیون(۲روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۹:۲۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=41499

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code