۲۳۰۵۱۴۰۱

اکران آبان “خون شد”کیمیایی؛ فیلمی با طعنه‌های گزنده به اغتشاشات بازار ارز!+اکران عنقریب فیلم قاتل عنکبوتی مشهد

خون شد+عنکبوت

سینماروزان: “خون شد”مسعود کیمیایی که در پایان‌بندی خود طعنه‌هایی گزنده دارد به اغتشاشگران بازار ارز، در آبان ماه روی پرده خواهد رفت؛ بازیگر اصلی این فیلم سعید آقاخانی است که کوشیده شمایلی دیدنی از ضدقهرمان‌های دنیای کیمیایی خلق کند.

امیرحسین حیدری مدیر موسسه نمایش‌گستران که پخش “خون شد” را برعهده دارد با اعلام این خبر به مهر گفت: پخش فیلم سینمایی «خون شد» به کارگردانی مسعود کیمیایی را برعهده داریم که این فیلم سینمایی قرار است آبان ماه روی پرده سینماها برود.

مدیر شرکت پخش نمایش گستران ادامه داد: فیلم‌های «عنکبوت» به کارگردانی ابراهیم ایرج‌زاد{با مضمون زندگی سعید حنایی قاتل سریالی زنان مشهد}، فیلم «مغز استخوان» حمیدرضا قربانی و فیلم «جمشیدیه» به کارگردانی یلدا جبلی را در دست داریم که به زودی برنامه اکران آنها مشخص می‌شود.

حیدری در پایان درباره اکران آنلاین هرکدام از این آثار گفت: در حال حاضر برای این فیلم‌ها گزینه اکران آنلاین نداریم و باید تهیه کننده فیلم برای اکران آنلاین این فیلم‌ها تصمیم بگیرند. البته این را باید بگویم که طبق قراری که در شورای صنفی نمایش گذاشته شده است، فیلم‌ها باید ۲ هفته اکران عمومی شوند و بعد از آن برای اکران آنلاین آن تصمیم گرفته شود.

خون شد+عنکبوت

خون شد+عنکبوت

 

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۸:۱۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=61883

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code