۱۱۰۳۱۴۰۲

اظهارات مدیر سینمای مستعمل ماندانا که رییس انجمن سینماداران هم هست⇐چرا فقط بلیت سینماهای مدرن را گران کرده‌اند؟!/ارشاد باید بلیت تمامی سینماها را گران کند!!

سینماروزان: از ابتدای نوروز افزایش ۲۵درصدی قیمت بلیت سینماها در مورد پردیسهای مدرن صورت گرفت؛ اتفاقی که می‌تواند در کنار عدم ایجاد فرصت تبلیغاتی کافی و عادلانه برای همه آثار نوروزی یکی از دلایل عدم اقبال فوق العاده مخاطبان به فیلمهای نوروزی باشد.

به گزارش سینماروزان محمدقاصد اشرفی رییس انجمن سینماداران اما بی توجه به این اتفاق بر افزایش قیمت بلیت تمامی سینماها تأکید کرده است. اشرفی که مدیریت سینما ماندانا را هم برعهده دارد با اشاره به افزایش قیمت بلیت سینماها در سال ۹۷ و تأثیر آن بر میزان فروش فیلم‌ها به «ایلنا» گفت: قیمت بلیت سینماها و تعیین آن از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شده و صنوف فقط پیشنهاد افزایش قیمت می‌دهند. پیشنهاد ما این بود که قیمت بلیت همه سینماها اعم از مدرن، ممتاز و درجه یک افزایش پیدا کند اما نظر وزارت ارشاد این بود که قیمت بلیت برای سینماهای مدرن فقط افزایش پیدا بکند.

اشرفی با اشاره به اینکه هزینه سینماهای  ممتاز و درجه یک اعم از حقوق کارگران و کارکنان و همچنین هزینه نگهداری و انرژی نیز بالا است، افزود: افزایش قیمت بلیت صورت گرفته براساس نظر انجمن سینماداران نبوده و پیشنهاد ما افزایش قیمت بلیت همه سینماها بوده است. افزایش نیافتن قیمت بلیت سینماهای  ممتاز و درجه یک بار منفی روانی برای این سینماها دارد و آنها معترض هستند و به همین دلیل قرار است بعد از تعطیلات عید نوروز  با رئیس سازمان سینمایی و معاون نظارت و ارزشیابی جلساتی برگزار کنیم و پیشنهاد بدهیم که افزایش قیمت بلیت شامل همه سینماها بشود.

وی ادامه داد: همچنین می‌خواهیم پیشنهاد بدهیم تا تعداد روزهای نیم‌بها به دو روز در هفته افزایش پیدا کند و علاوه بر روزهای سه‌شنبه، روزهای شنبه نیز بلیت سینماها نیم بها شود.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۹:۵۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=48661

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code