۱۳۰۹۱۴۰۱

استقبال از هانیه توسلی و نازنین بیاتی در اکران «مادری»+عکس

سینماروزان: اولین اکران مردمی فیلم سینمایی «مادری» با حضور هانیه توسلی، نازنین بیاتی و حمیدرضا حاجی محمدزاده بازیگران فیلم و آنا زارع بازیگر کودک فیلم و رقیه توکلی کارگردان و سیاوش حقیقی تهیه کننده شامگاه دوشنبه ۷ اسفند در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

به گزارش سینماروزان کارگردان فیلم طی سخنانی با تشکر از حضور مردم گفت: من فیلم مادری را در جشنواره های خارجی و داخلی دیدم اما تماشای فیلم در کنار مردم کشورم حس بسیار خوب و متفاوتی دارد.

هانیه توسلی بازیگر فیلم نیز گفت: اولین بار بود که به بهانه ساخت این فیلم به شهر یزد رفتم و بسیار این شهر را دوست داشتم و حس خوبی به من داد.

وی ادامه داد : فیلمنامه فیلم «مادری» یک فیلمنامه کاملا زنانه است و تجربه ها و ایدهای کارگردان و نویسنده فیلمنامه کاملا در فیلم وجود دارد.

سیاوش حقیقی تهیه کننده فیلم نیز گفت: اکران فیلم بدون هیچ تبلیغاتی آغاز شد زیرا ناگهان به ما اعلام شد که فیلم «مادری» باید اکران شود و امیدوارم اگر فیلم را دوست داشتید آن را به دیگران توصیه کنید. فیلم «مادری» کاملا توسط بخش خصوصی و با بودجه مستقل ساخته شده است.

نازنین بیاتی، حمید رضا حاجی محمدزاده و آنا زارع نیز از تماشاگران برای تماشای این فیلم تشکر کردند. در اکران مردمی فیلم علی روئین تن و مقصود جباری نیز حضور داشتند.

اکران مردمی «مادری»
اکران مردمی «مادری»
اکران مردمی «مادری»
اکران مردمی «مادری»
اکران مردمی «مادری»
اکران مردمی «مادری»

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۷:۵۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=47921

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code