۰۶۰۸۱۴۰۰

از سهمیه فرزندان شهداء تا عواقب بازی “کلش…” با حضور کمدین “کافی‌شاپ”+عکس

سینماژورنال: فیلم «سهمیه» که نگاهی اجتماعی به موضوع سهميه خانواده و فرزندان شهدا و ايثارگران دارد، آبان ماه سال گذشته تولید شد و مراحل تدوین آن نیز یک ماه گذشته به پایان رسید.

به گزارش سینماژورنال فیلم کوتاه و داستانی «سهمیه» برای اولين بار به موضوع ذهنيت عمومی مردم نسبت به سهميه فرزندان شهيد در تحصيل و ساير امور زندگی شان می پردازد.

اين فيلم كوتاه همچنين نگاهی نقادانه به بازی هايی رايانه ای و موبايلی (كلش آف كلنز) دارد كه در پس پرده خود مفاهيمی همچون جنگ و ستيز را القا می كنند و قهرمانی در عرصه زندگی را برتر از قهرمانی های خيالی و فضای مجازی می داند.

ایمان صفا بازیگر تئاترهای کمدی موسوم به گلریز و از جمله تئاترهایی چون “کافی شاپ” و “اکسیر” بازیگر اصلی فیلم است و در کنار وی نیز بازیگرانی نظیر مهری آل آقا، آذین فولادوند، يوسف برزین، صدف اسپهبدی، هاوار قاسمی، کوروش فرجاد، هدی قطبی، آرزو تبرائی، مهزیار آزادی و آرتمیس گلبازیان بازیگران اين فيلم كوتاه هستند.

از جمله عوامل این فیلم کوتاه می توان به مدیر تصویر برداری: محمد ثریا، دستیار تصویر: وحید آجرلو، مدير صدا برداری: زانیار کاکه خوانی، دستيار صدابردار: پژمان نقش بندی، دستیار کارگردان: سعید مشکوری، تدوین اصلاح رنگ و جلوه های ویژه: بهمن قهاری، موسیقی متن و آهنگساز: عاطفه عین علی، عکاس: هنگامه جعفر زاده، امور رایانه: شهنوش جنگروی، طراح چهره پردازی: ساناز شیری، طراح صحنه و لباس: باران سیبی، منشی صحنه: فاطمه صدیق و باران سیبی، امور هماهنگی: باران سیبی، مشاور پروژه و روابط عمومی: رکسانا قهقرایی و تشكر ويژه از: نسرين مقانلو و فرج الله گل سفیدی اشاره کرد.

سهمیه
سهمیه
سهمیه
سهمیه
image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۹:۳۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=22479

بعدش؟

مطالب اخیر

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code