۱۶۰۵۱۴۰۱

ادعای یک کارگردان⇐فیلمم را دزدیدند و می‌خواهند در ماهواره‌ پخش کنند!+عکس

سینماژورنال: یک کارگردان به نام منصور یزدانی ادعا کرده است که تله فیلمش را از دفترش دزدیده اند و قصد دارند آن را از یک شبکه ماهواره ای پخش کنند.

به گزارش سینماژورنال منصور یزدانی کارگردان فیلمی ویدیویی به نام “آفتاب پرست” به “میزان” گفت: شخصی به نام “ش.ر پ” در دفتر سینمایی‌ام واقع در خیابان طالقانی مشغول به کار بود که در تاریخ چهارم تیرماه سال ۹۴ با همدستی فردی به نام “ا.س ز”  وسایل و تجهیزات فیلم سازی به ارزش حدودی ۱۴۰ میلیون تومان به همراه راش فیلم آفتاب پرست را به سرقت بردند.

وی در ادامه افزود: پس از شکایت در تاریخ هشتم اسفندماه سال ۹۴ متهمان به “دو سال حبس تعریزی، تحمل ۵۰ ضربه شلاق و رد عین یا مثل یا قیمت اموال مسروقه” محکوم شدند.

این کارگردان که تهیه فیلمش را هم برعهده داشته خاطر نشان کرد: متاسفانه علیرغم صدور حکم قضایی، متهمان مجهول المکان هستند و با پیگیری‌های بسیار اداره آگاهی که جای قدردانی و تشکر دارد، تاکنون موفق به شناسایی محل اختفای متهمان نشده‌اند.

یزدانی در ادامه یادآور شد: مدتی است که افراد نا‌شناسی از طریق باجه‌های تلفن عمومی با بنده تماس می‌گیرند و تهدید می‌کنند در صورتی که از شکایت خود صرفنظر نکنم و مبلغ ۷۰ میلیون تومان به آن‌ها پرداخت نکنم، فیلم را برای نمایش در اختیار شبکه‌های ماهواره‌ای قرار می‌دهند و این در حالی است که برای ساخت این فیلم حدود ۳۵۰ میلیون تومان هزینه کرده‌ام.

مهدی امینی خواه، هما خاکپاش، سیامک اشعریون و غزل عبدی از بازیگران “آفتاب پرست” هستند.

نمایی از "آفتاب پرست"
نمایی از “آفتاب پرست”
image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۳:۰۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=19540

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code