۲۵۰۱۱۴۰۰

“گشت ارشاد۲” بعد از عید فطر کلید می‌خورد

سینماژورنال: در حالی که پیشتر سخن از آن بود که قسمت دوم “گشت ارشاد” با نام “گشت۲” و حضور ناصر ملک مطیعی تولید شود حالا پولاد کیمیایی بازیگر فیلم «گشت ارشاد ۲» به کارگردانی سعید سهیلی این گونه خبر داد که فیلم بعد از عید فطر جلوی دوربین می رود.

به گزارش سینماژورنال پولاد کیمیایی کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون به “مهر” گفت: در حال حاضر با پروژه «گشت ارشاد ۲» به کارگردانی سعید سهیلی قرارداد بسته ام و این فیلم بلافاصله بعد از عید سعید فطر جلوی دوربین می رود. فکر می کنم بعد از پایان این فیلم، «معکوس» را خودم جلوی دوربین ببرم.

وی ادامه داد: البته آغاز به کار برای ساخت فیلم «معکوس» بستگی به فصل هم دارد، چراکه این فیلم نباید در فصل بارندگی و به خصوص زمستان جلوی دوربین برود. اگر زمان مناسب داشته باشیم بی شک این فیلم را در سال جاری جلوی دوربین می برم.

مواجه با قشرهای تازه جامعه در “گشت ارشاد۲”  

این بازیگر با اشاره به «گشت ارشاد ۲» و موضوعش توضیح داد: این قسمت حرف های جدیدی برای گفتن دارد، شخصیت هایی که در قسمت اول حضور داشتند در این قسمت هم هستند اما این بار با قشرهای مختلفی از جامعه مواجه می شوند و می توان گفت قصه قسمت دوم از قسمت اول بهتر است.

وی تاکید کرد: ما در «گشت ارشاد ۱» بیشتر به صورت بداهه دیالوگ می گفتیم، اما قسمت دوم از سناریو خیلی بهتری برخوردار است و امیدوارم بتواند مورد استقبال مردم قرار گیرد.

“شهدای غواص” امسال کلید می خورد

این کارگردان با اشاره به حضور خود در پروژه سینمایی با موضوع شهدای غواص بیان کرد: سال گذشته برای حضور در این پروژه قرارداد بستم، اما این کار به سرانجام نرسید. پیش تولید کار آغاز و ناگهان متوقف شد که دلیل آن را نمی دانم. این پروژه قرار بود یک کار خوب و ارزشمند شود و من هم دوست داشتم تا در این پروژه حضور داشته باشم اما هیچ خبری از آغاز تولید فیلم نشد.

کیمیایی در پایان گفت: البته به تازگی با تهیه کننده و سرمایه گذار این پروژه صحبت کرده و اعلام کرده اند که این پروژه در سال جاری جلوی دوربین می رود اما زمان آن هنوز مشخص نیست.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه 6 جولای 2016 - 16:35
لینک کوتاه: http://www.cinemajournal.ir/?p=25277

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "“گشت ارشاد۲” بعد از عید فطر کلید می‌خورد"

  1. Faraakh az khaani گفت:

    معلوم نیست این بابا چطور تونسته هنرپیشه بشه !!

    نه آشنایی، نه پارتی، نه درس و مشقی، نه سر و صورتی، فقط استعداد اعجاب انگیز !! ..

    جواب: به همین دلیل میخواد کارگردان بشه، تا به شایعات پایان بده ..

    “معکوس اما …” اسم بهتری برای فیلم اوست..

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code