۰۵۰۵۱۴۰۰

وزیر ارشاد در واکنش به ممنوع‌الفعالیتی حسین زمان، هومن خلعتبری و…⇐باید نظر برخی مراجع را نسبت به اینها عوض کرد

سینماروزان: گلایه های چندین ساله حسین زمان از جمله خوانندگان نسل اول موسیقی پاپ که برخی صدایش را شبیه حسن ستار میدانند درباره ممنوع الفعالیتی را کنار علاقمندی برخی دیگر از خوانندگان و موزیسینهای آن طرفی برای بازگشت به وطن بگذاریم به پرسشی جدی از وزیر ارشاد می رسیم.

به گزارش سینماروزان عباس صالحی وزیر ارشاد دولت دوازدهم در پاسخ به این سوال «ایلنا» که برخی خواننده‌ها و موزیسین‌ها مانند حسین زمان، آریا آرام‌نژاد و هومن خلعتبری به شدت خواهان بازگشت به کشور و عرصه کار رسمی هستند. آنها در انتظار موضع رسمی وزارت ارشاد درباره بازگشت به کار خود هستند؛ پاسخ شما به آنها چیست؟ گفت: برخی از اتفاقاتی که برای برخی از هنرمندان افتاده توسط پاره‌ای از مراجعی است که آن مراجع نقطه نظراتی را درخصوص این هنرمندان ابراز کرده‌اند.

وی ادامه داد: تلاش ما این است که تجدیدنظر و تغییر دیدگاهی از سوی این مراجع نسبت به کسانی که در حوزه هنر فعالیت داشته و دارند، صورت بگیرد و در این رابطه، ان‌شاءالله ما گفت‌وگوهای متقابلی را ادامه می‌دهیم.

وزیر ارشاد در پاسخ به این سوال که این گفتگوها تا چه اندازه امیدوارکننده است و تا کجا پیش رفته است؟ اظهار داشت: این گفتگوها حتما امیدوارکننده بوده است که ما تلاش می‌کنیم.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه 4 دسامبر 2017 - 11:20
لینک کوتاه: http://www.cinemajournal.ir/?p=45746

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code