۱۱۰۳۱۳۹۸

معرفی رضا میرکریمی به‌عنوان دبیر جشنواره فجر به کمیسیون فرهنگی مجلس؟!⇔در حالی که خویشاوند نزدیکش مشغول همکاری با GEM است!

سینماروزان: دوشنبه ششم شهریورماه محمدمهدی حیدریان رییس سازمان سینمایی جلسه ای را با اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس برگزار کرد.

به گزارش سینماروزان درباره حاضران در این نشست اخبار رسمی منتشر نشده اما شنیده ها حکایت از آن دارند که در کنار حیدریان، علیرضا تابش مدیرعامل فارابی، ابراهیم داروغه زاده معاون نظارت و همچنین منوچهر شاهسواری مدیرعامل خانه سینما که فهرست مسئولیتهایش به ۱۱ مورد رسیده هم حضور داشته اند.

پیرامون موضوعات مطرح شده در نشست فقط به موضوعاتی مانند چرایی عدم تولید فیلم فاخر در سینمای ایران و معضل فیلمهای توقیفی اشاره شده اما شنیده های سینماروزان حکایت از آن دارد که یکی از مباحث مطروحه این نشست انتخاب دبیر برای جشنواره سی و ششم فیلم فجر و روند برگزاری آن بوده است.

گویا حیدریان نزد اعضای کمیسیون فرهنگی از رضا میرکریمی دبیر بین‌الملل فجر به عنوان گزینه خود برای دبیری جشنواره فجر حرف زده است ولی حضور این کارگردان سینما در قامت دبیری مهمترین جشنواره سینمایی کشور محل بحث واقع شده است و بخصوص استفاده میرکریمی از اعضای خانواده و واگذاری مدیریت به آقازاده در برگزاری محفل بین الملل فجر با پرسشهای جدی برخی نمایندگان مواجه شده است.

حالا باید منتظر ماند و دید در نهایت چه اتفاقی خواهد افتاد؟

آیا رضا میرکریمی که در ماههای اخیر به خاطر حضور برادر همسرش مسعود فیروزه در ترکیه و همکاری با شبکه جم مناقشه‌برانگیز شده بود(اینجا را بخوانید) بعد از دو دوره برگزاری جداگانه و با بودجه ویژه بین‌الملل فجر، امسال بناست از بهمن ماه دبیری فجر را هم برعهده گیرد و این دبیری را تا اردیبهشت سال بعد و دبیری بین‌الملل امتداد دهد؟

یا شاید هم بناست دو بخش ملی و بین الملل مجدد یک‌کاسه شده و میرکریمی باشد که دبیر این وصال مجدد باشد؟

محمدمهدی حیدریان-علیرضا تایش-کمیسیون فرهنگی
محمدمهدی حیدریان در کمیسیون فرهنگی

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸

بعدش؟

مطالب مرتبط

3 نظر برای مطلب "معرفی رضا میرکریمی به‌عنوان دبیر جشنواره فجر به کمیسیون فرهنگی مجلس؟!⇔در حالی که خویشاوند نزدیکش مشغول همکاری با GEM است!"

  1. فرید گفت:

    فامیلش کی هست که رفته جم؟

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code