۰۵۰۵۱۴۰۰

معاون سیما نقل‌قول قبلی درباره کرم‌پور را پس گرفت⇐کرم‌پور از همکاران ماست!/به دلیل تخلف برخی از مسئولان شبکه در اعلام نام کرم‌پور، این نام از «هفت» حذف شد!/هر نامی به عنوان مجری اعلام شود، به منظور جریمه آن نام از فهرست اجرا خط زده می‌شود!!!/اگر نامی در رسانه‌ها به‌عنوان مجری «هفت» مطرح شود قطعا این فرد شانس خود را برای اجرا از دست می‌دهد

سینماروزان: چهار روز قبل بود که نقل قولی منسوب به مرتضی میرباقری درباره حذف نام مهدی کرم پور از اجرا در «هفت» بخاطر عدم پای بندی به کار تیمی منتشر شد؛ نقل قولی که انتقادات بسیاری را موجب شد.(اینجا را بخوانید)

به گزارش سینماروزان حالا میرباقری در حاشیه دیدار از پروژه های شهرک تلویزیونی-سینمایی توضیحات تازه ای را درباره آن نقل قول بیان کرده؛ میرباقری با تأکید بر اینکه گفته هایش درباره کرم پور درست منعکس نشده بیان داشت: قطعا محوری ترین برنامه تلویزیونی درباره سینما، برنامه «هفت» خواهد بود که در شبکه سه سیما تولید می‌شود. در گفت‌وگوی خود با خبرنگاران تاکید کردم تا زمانی که راهبرد ما درباره برنامه‌های سینمایی و مخصوصا «هفت» مشخص نشود، انتخاب مجری کاری بیهوده است و اگر شخص یا اشخاصی نامی را در رسانه‌ها مطرح  کنند؛ قطعا این فرد شانس خود را برای اجرا از دست می‌دهد.

میرباقری ادامه داد: در گفتگوی قبل تاکید کردم برای تولید یک کار تیمی ابتدا باید تیم، راهبردها و عملکرد خود را مشخص کند و پس از آن فردی مناسب برای اجرای این راهبردها انتخاب شود. چگونه می‌توان اول فردی را برای اجرا انتخاب کرد و سپس براساس نوع اجرا و روش او راهبردهای برنامه را تدوین کرد.

او افزود: براساس آنچه گفته شد به مدیران شبکه‌ها تاکید شد، تا زمانی که سهم هر شبکه و راهبرد هر برنامه تدوین نشده، در مورد حاشیه‌هایی همچون مجری صحبت نشود. همچنین مقرر شد در صورتی که نامی به عنوان مجری اعلام شود، به منظور جریمه؛ آن نام از فهرست اجرا خط زده شود.

معاون سیما در ادامه دلیل اصلی جریمه فرد یا افراد خاطی را آموزش کار تیمی عنوان و اضافه کرد: متاسفانه در جلسه قبل، انتشار مخدوش توضیحات من اجحاف نسبت به مهدی کرم‌پور بود. در گفت‌وگوی قبل همین توضیحات را مطرح کردم و زمانی که خبرنگاری به گفته برخی از مسؤولان شبکه برای انتخاب کرم‌پور به عنوان مجری این برنامه اشاره کرد، در پاسخ آن خبرنگار گفتم: به دلیل تخلف برخی از مسؤولان شبکه در اعلام نام مجری قبل از نهایی شدن، این نام حذف شد.

او در پایان گفت: متاسفانه در این خبر آمده که من نام کرم‌پور را از آن جهت خط خورده می‌دانم که او کار تیمی بلد نیست و این موضوع اصلا صحت ندارد و ایشان از همکاران ما هستند.

معاون سیما از رسانه‌ها خواست در تشریح اخبار و رویدادها جانب انصاف و امانت را رعایت کرده و تلاش کنند به سبب اخبار آن‌ها فرد یا افرادی دچار خسارات مادی و معنوی نشوند

 مرتضی میرباقری تاکید کرد: «هفت» برنامه‌ای پربیننده و نقد سینمای ایران است. طی سال‌ها این برنامه با واکنش‌های متعدد روبه رو بوده و در سری جدید «هفت» تلاش می‌کنیم با برنامه‌ریزی دقیق، کاری ماندگار و بدون حاشیه تولید کنیم.

او  افزود: بدیهی است، برای رسیدن به برنامه مطلوب در مورد سینما ابتدا باید بر اساس نسبت تلویزیون و سینما راهبرد عملی تدوین کرد. سپس اقدامات لازم انجام و کار میان شبکه‌های مختلف تقسیم خواهد شد. به این ترتیب هر یک از شبکه‌ها این فرصت را خواهند داشت، تا در مورد سینما براساس هدف شبکه، برنامه‌ای داشته باشند.

معاون سیما محوری‌ترین شبکه برای تولید برنامه‌ای با موضوع سینما را شبکه سه نام برد و گفت: .

image_print
تاريخ انتشار: جمعه 22 سپتامبر 2017 - 12:54
لینک کوتاه: http://www.cinemajournal.ir/?p=43143

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "معاون سیما نقل‌قول قبلی درباره کرم‌پور را پس گرفت⇐کرم‌پور از همکاران ماست!/به دلیل تخلف برخی از مسئولان شبکه در اعلام نام کرم‌پور، این نام از «هفت» حذف شد!/هر نامی به عنوان مجری اعلام شود، به منظور جریمه آن نام از فهرست اجرا خط زده می‌شود!!!/اگر نامی در رسانه‌ها به‌عنوان مجری «هفت» مطرح شود قطعا این فرد شانس خود را برای اجرا از دست می‌دهد"

  1. نادری مرضیه گفت:

    یعنی الان شهیدی فر و صدرعاملی و حتی گبرلو که اسمشون به عنوان گزینه اجرا اومده هم حذف شدن از فهرست؟؟؟

  2. sadr گفت:

    سیمای میلی این مدیران «نخبه» رو داره که به این روز افتاده دیگه! آخه این چه طرز تفکر ..ای‌ست که هر نامش رسانه‌ای شود، حذف می شه؟ کاش شایسته‌سالاری در سیما و کلا در این سیستم رواج داشت و نه … زیاد و بستن دکمه‌های پیراهن تا خرخره…..

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code