۰۳۰۲۱۳۹۷

برادر همسر دبیر جشنواره جهانی فجر و مدیر تولید منسوب به مدیران عامل فعلی و قبلی خانه سینما از GEM سربرآورد+عکس

جم

سینماروزان: هرچند برخی از مدیران سینمایی اعتقاد دارند به سرخوردگی مهاجران به جم و بازگشت نفر به نفر آنها به وطن اما اخبار حکایت از آن دارد که در عین بازگشت برخی از سرخوردگان(!) همچنان تب پیوستن به جم وجود دارد.

به گزارش سینماروزان و به نقل از کانال “سینمای حرفه ای” یکی از تازه ترین افرادی که از سینمای ایران به «جم» پیوسته مسعود فیروزه است؛ مدیر تولیدی که بیشتر فعالیتش با رضا میرکریمی بوده است.

مسعود فیروزه که برادر همسر میرکریمی است با «کودک و سرباز» میرکریمی به عنوان تصویربردار پشت صحنه وارد سینما شد و بعدتر نیز در ۳ پروژه سینمایی به عنوان مدیر تولید حضور داشت که از این میان دو پروژه «یه حبه قند» و «تاج محل» به تهیه کنندگی رضا میرکریمی تولید شدند.

«مزارشریف» سومین فیلمی است که فیروزه به عنوان مدیر تولید آن حضور داشته است که البته این فیلم توسط منوچهر شاهسواری تهیه شده است.

فارغ از اینکه هر سه پروژه ای که مسعود فیروزه مدیر تولیدش بوده با حمایت حوزه هنری تولید شده اند استفاده از او به عنوان مدیر تولید پروژه هایی که منوچهر شاهسواری و رضا میرکریمی یعنی مدیران عامل فعلی و قبلی خانه سینما تهیه کننده اش بوده اند شگفت انگیز به نظر می رسد.

شگفت انگیز از این نظر که مسعود فیروزه عضو خانه سینما نیست و برخلاف شعارهایی که مدیران عامل این نهاد بر لزوم استفاده از نیروهای این نهاد صنفی برای کمک به امنیت شغلی ارائه می دهند، شخص مدیران عامل از عضوی خارج از خانه سینما به عنوان مدیر تولید پروژه های خویش استفاده کرده اند.

حالا هم مدیر تولید سه پروژه سینمایی حوزه هنری از جم سربرآورده است و بناست در این شبکه هم به عنوان مدیر تولید فعالیت حرفه ای خود را ادامه دهد…

مسعود فیروزه
مسعود فیروزه
image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۹

بعدش؟

مطالب مرتبط

3 نظر برای مطلب "برادر همسر دبیر جشنواره جهانی فجر و مدیر تولید منسوب به مدیران عامل فعلی و قبلی خانه سینما از GEM سربرآورد+عکس"

  1. حمید می‌گه:

    یعنی چی !؟ با این وضعی که برسر سینما اومده اگه خبری بیاد که خود میرکریمی هم به جم رفته تعجب نکنید

  2. اسماعيلي می‌گه:

    سينماي ما همش شده رابطه . اگه ايشون هم اينطور كه ميگين با مديران بالادستي كار كرده پس چرا عضوش نكردند بدبختو . معلومه ميخوان خرابش كنند شايد هم عضو هست الكي ميگن ، مگه ميشه همينطوري مدير توليد شد .
    معلومه خوشحالن كه رفته .

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر