۱۰۱۱۱۳۹۷

متعاقب آن که معاون هنری ارشاد، نشان هنری‌اش را پس داد⇐آیا مدیرعامل ۱۵شغله هم نشان درجه یکش(!) را پس می‌دهد؟

سینماروزان: شک و شبهه های وارده به نشان درجه یک هنری مجتبی حسینی معاون هنری ارشاد و طرح این پرسش که وی، خودش برای خودش نشان درجه یک صادر کرده سبب ساز آن شد که این معاون ارشاد در رفتاری معقول در نامه ای به ارشاد، نشانش را پس دهد تا پس از واگذاری مسئولیت معاونت هنری، مجددا ارزیابیهای لازم برای بررسی صلاحیت وی انجام شود.(اینجا و اینجا را بخوانید)
به گزارش سینماروزان در میان سینماگرانی که در دولت اعتدال نشان هنری گرفته اند هم با یک چهره آشنا به نام منوچهر شاهسواری روبروییم. شاهسواری که در ماههای اخیر و بعد از تصدیگری مدیرعاملی خانه سینما نزدیک به ۱۵مسئولیت یکجا را برعهده داشته است از جمله سینماگرانی است که از دولت اول حسن روحانی نشان درجه یک(!) گرفته است!
اینکه او چگونه با کارنامه ای تنک در عرصه تهیه کنندگی و در شرایطی که تعداد فیلمهای سینمایی تهیه شده توسط وی به ده عنوان هم نمیرسد توانسته کنار امثال کیمیایی و مهرجویی و تقوایی قرار گرفته و حائز دریافت نشان درجه یک هنری معادل دکترا شود، جای سوال دارد؟
مسعود کیمیایی و داریوش مهرجویی و ناصر تقوایی بعد از نیم قرن فعالیت حرفه ای تازه در دولت اعتدال به چنین نشانی دست یافته اند اما شاهسواری بعد از فعالیتی چندساله در حیطه دستیار کارگردانی و تهیه‌کنندگی و در حالی که هیچ کدام از آثارش عنصر جریان‌سازی در سینما را نداشته‌اند حائز نشان درجه یک شده است!چرا؟؟!!
image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۷

بعدش؟

مطالب مرتبط

6 نظر برای مطلب "متعاقب آن که معاون هنری ارشاد، نشان هنری‌اش را پس داد⇐آیا مدیرعامل ۱۵شغله هم نشان درجه یکش(!) را پس می‌دهد؟"

 1. ف.ط گفت:

  چرا باید پس بده
  اتفاقا حقشه که دکتر بشه
  چرا اینقدر حسودین شماها
  چشم ندارین پیشرفت یک ادم فنی کار قابل زبده رو ببینید

 2. مهدی پور گفت:

  افسوس که قدر مفاخر مملکتو نمیدونید
  و اینطوری شرمنده شون میکنید
  خدا ایشالا به زمین گرم بزندتون

 3. تلألو گفت:

  دکترا فقط زیبنده اوناییه که ۷ سال و نیم دهنشون صاف میشه تا بشن پزشک عمومی و بعد هم باید کلی وقت صرف کنن برای گرفتن تخصص…این نشان ها هم به هیچ دردی نمیخوره جز پر کردن کمبودهای آدمهای عقب افتاده

 4. روحبخش گفت:

  این مدرک مورد تأییده وزارت علومه؟؟
  اگر نه به چه دردی میخوره؟

 5. مصیری گفت:

  این دکترا رو به خاطر ۱۵ شغلگی گرفتن یا اینکه بخاطر دستیاری مدرسه پیرمردها؟

 6. ه.الف گفت:

  اقای شاهسواری خودتون این مدرک و پس بدین
  زیبنده شما نیست واقعا که این حرف و حدیثها پشت سرتون بشه
  شما هم مثل همین مجتبی حسینی نشانو پس بدین و خلاص

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر