۳۰۰۱۱۳۹۷

عمل جراحی حساس مهران غفوریان در شب احیاء به بخشی از سریالش بدل شد!+عکس

مهران-غفوریان-بیمارستان

سینماروزان: مهران غفوریان بازیگر طناز سه شنبه شب و در اولین شب احیاء رمضان در بیمارستان نیکان بستری شد تا به دلیل عارضه ای حساس که حین بازی در تازه ترین سریالش «پنچری» پیش آمده بود به سرعت تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

به گزارش سینماروزان همین امر موجب آن شد که مهران مهام تهیه کننده این سریال شرایطی را فراهم آورد که با ورود این جراحی به داستان سریال با یک تیر دونشان بزند و هم جراحی مهران انجام شود و هم در مسیر تولید سریال خللی وارد نیاید.

مهران مهام تهیه کننده سریال «پنچری» در این باره به «مهر» گفت: به دلیل عارضه ای که مدت ها مهران از آن رنج می برد با دکتر وریانی عزیز مشورت داشتم که ایشان معتقد بودن به سرعت باید مهران غفوریان تحت عمل جراحی قرار بگیرد. اگرچه خود مهران اصرار داشت این اتفاق بعد از پایان سریال رخ بدهد اما من نپذیرفتم چرا که نظر پزشک متخصص این است که او به سرعت تحت عمل قرار بگیرد و من به عنوان مسئول این پروژه بیش از هر چیز باید به سلامت همکارانم فکر کنم نه پیشرفت سریال. جالب است بدانید با هماهنگی مدیران محترم شبکه قصه را به سمتی پیش بردیم که بتوانیم اتفاق رخ داده را جزیی از سریال و روند داستان جلوه داده تا به کلیت کار هم لطمه ای وارد نشود.

مهران مهام اظهار امیدواری کرد که مهران غفوریان بعد از عمل جراحی به سرعت دوران نقاهت را پشت سر گذاشته و با انرژی و لبخند همیشگی اش به کانون گرم خانواده بازگردد.

مهران غفوریان بازیگر سریال «پنچری» هم در این باره گفت: مجبور شدم به سرعت تن به این عمل جراحی بدهم چرا که پزشکان معتقد بودند نباید وقت را هدر داد. از مردم عزیز کشورم می‌خواهم در این شب های عزیز مرا هم از دعای خیرشان بی نصیب نگذارند. از قول من به همه بگویید به سرعت و با انرژی مضاعف بازخواهم گشت تا در کنار مهران مهام عزیزم با  ساخت سریال «زیر آسمان شهر» باز لبخند را بر لبان مردم کشورم بنشانیم.

مهران غفوریان در کنار مهران مهام(چپ) در بیمارستان
مهران غفوریان در کنار مهران مهام(چپ) در بیمارستان
image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۲

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر