۲۴۰۹۱۳۹۸

علیرغم نزدیک شدن “زندانیها” به گروه آزادی برای اکران نوروزی⇐تهیه کننده فیلم ضدملکه “…جرم است” از موافقت قطعی “ناجی هنر” برای اکران نوروزی این فیلم خبر داد!!

سینماروزان: همان طور که به هنگام رونمایی در جشنواره پیش بینی کردیم فیلم ضدملکه “دیدن این فیلم جرم است” که وابستگی برخی دولتمردان به بیگانگان را عیان میکند نه تنها با بایکوت سیاسی بازان چپ و راست مواجه شد بلکه بر سر صدور پروانه نمایش آن برای اکران نوروزی نیز خلل ایجاد گشت.

مشکل اصلی بر سر عدم صدور مجوز ناجی هنر به عنوان پیش زمینه صدور پروانه نمایش بود که موجب شد از کمدی “زندانیها” به عنوان جانشین این فیلم برای اکران در گروه آزادی یاد شود.

با این حال سماجت تهیه کننده جوان “…جرم است” موجب شد بالاخره ناجی هنر متقاعد شود که این فیلم مشکلی برای اکران ندارد.

محمدرضا شفاه تهیه کننده «دیدن این فیلم جرم است» با اعلام این خبر که توافقات نهایی با ناجی هنر درباره ابهامات این فیلم صورت گرفته است، گفت: یکشنبه ۱۹ اسفندماه با مسئولان ناجی هنر جلسه ای برای رفع ابهامات و سوالات باقیمانده درباره فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» و بازبینی مجدد فیلم داشتیم که پس از گفتگو، مشکلات فیلم حل و توافق با آنها انجام شد‌.

وی افزود: درنهایت نامه مکتوب ناجی هنر به وزارت ارشاد مبنی بر حل مشکل فیلم ارسال شد و امروز دوشنبه به دست سازمان سینمایی رسید.

این تهیه کننده با ابراز امیدواری برای صدور مجوز نمایش فیلم گفت: با توجه به صحبتی که پیش از این مسئولان سازمان سینمایی با ما داشتند و صدور مجوز اکران را به نامه مکتوب ناجی هنر منوط کرده بودند، انشاءالله دیگر مانع خاصی وجود ندارد و ما منتظر صدور مجوز نمایش و اکران نوروزی هستیم.

شفاه در پایان با اعلام آمادگی برای اکران نوروزی گفت: ما برنامه ریزی های اکران را از یک ماه پیش آغاز کردیم و متریال های تبلیغاتی، پوستر و آنونس و … را نیز به دست مسئولان استان ها رسانده ایم و پس از حواشی مختلف، درنهایت آماده یک اکران خوب برای این فیلم در نوروز امسال هستیم.

image_print
تاريخ انتشار: سه‌شنبه 12 مارس 2019 - 6:59

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code