۳۰۰۱۱۴۰۰

“شهرزاد” دم آخري گاف داد

سینماژورنال: در قسمت‌هاي قبلي سريال شهرزاد، بينندگان بيشتر روي گاف‌هاي عادي مانند لباس يقه اسكي پوشيدن شهرزاد در مرداد ماه سال ۳۲ كه اوج گرما است و اينكه چرا بازيگر زن اين سريال در دهه ۳۰ كيف چرم مارك خارجي مدل سال جديد را دارد، مطرح مي‌كردند و كمتر پيش مي‌آمد سوتي‌هاي اين سريال از اين موارد بيشتر شود.

به گزارش سینماژورنال و به نقل از “جوان” ولي در قسمت ۲۶ يعني دو قسمت باقي مانده به پايان سريال که اتفاقاً از جذاب‌ترین و به لحاظ دیالوگ‌ها از به یادماندنی‌ترین قسمت‌های شهرزاد است، يك گاف اساسي در شهرزاد ديده شد.

بحث شرعي محرميت ميان داماد و مادر زن كه محرميتي ابدي به شمار مي‌رود و از نظر شرع حتي بعد از جاري شدن صيغه طلاق ميان زن و شوهر محرميت عروس به پدر شوهر و محرميت داماد به مادر همسرش تا ابد باقي مي‌ماند.

اين درحالي است كه وقتي قباد داماد سابق‌ مادر شهرزاد  مي‌خواهد دستش را ببوسد، مانع اين كار مي‌شود و خطاب به داماد سابقش مي‌گويد، «آقا قباد اين چه كاريه محرمي گفتند نامحرمي گفتند!»

اضافه شدن دو قسمت ديگر به سريال “شهرزاد” در ميانه‌هاي كار و شايعاتي درباره اختلاف ميان تيم سازنده اين سريال باعث شده تا در قسمت‌هاي انتهايي اين مجموعه نمايشي، شاهد افت داستان باشيم.

image_print
تاريخ انتشار: پنج‌شنبه 28 آوریل 2016 - 10:20
لینک کوتاه: http://www.cinemajournal.ir/?p=21557

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "“شهرزاد” دم آخري گاف داد"

  1. مهراب گفت:

    فیلم متکی هست به بازی بازیگران که البته همونم بگیر نگیر داره خصوصا قسمت ۲۶ سکانس اخری بازی شهاب عالی بود چند بار نگا کردم واقعا تاثیر گذار بود ….وهمینطور بعضی صحنه ها و دیالوگای قشنگش مثل شطرنج بازی بزرگ اقا صحبتاش با شیرین و سکانس بارون و دیالوگای فرهاد

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code