۰۲۰۲۱۴۰۰

شفاف سازی حسین انتظامی به هنروتجربه رسید⇐بیش از ۸۰۰ میلیون هزینه پشتیبانی!!/۴۰۰ میلیون برای انتشار نشریه ای که مشخص نیست چقدر تکفروشی دارد؟؟/۱۵۰میلیون برای انتشار برنامه اکران!/۱۴۰میلیون برای سایت و نشر اخبار !!!

سینماروزان: موتور شفاف سازی سازمان سینمایی همچنان روشن است و در تازه ترین مورد فهرست ریزهزینه های هنروتجربه در سال جاری منتشر شده است.

برطبق این فهرست مشخص میشود که هنروتجربه فقط در سال جاری بیش از ۴ میلیارد هزینه دارد. آیا حتی نیمی از این هزینه با بلیت فروشی بازمیگردد؟؟

طبق فهرست هزینه ای منتشره از سوی سازمان مشخص شده که در هنروتجربه فقط بیش از ۸۰۰میلیون صرف پشتیبانی شده!! پشتیبانی از چه افراد یا اشیایی؟؟؟ مشخص نشده.

در هنروتجربه ۴۰۰ میلیون برای انتشار نشریه ای صرف شده که مشخص نیست چقدر تکفروشی دارد و در روزگار فراگیری فضای مجازی اصلا چه نیازی هست به وجودش؟؟؟ یعنی نمیتوان کل اخبار و اطلاعات هنروتجربه را در یک پیج یا کانال یا سایت جامع با حداقل هزینه ارائه داد؟؟

در هنروتجربه ۱۵۰میلیون برای انتشار برنامه اکران صرف شده!!! باز در دوران فراگیری فضای مجازی چرا باید چنین هزینه هنگفتی صرف انتشار برنامه اکران شود مشخص نیست!؟

در میان ریزهزینه ای هنروتجربه با صرف ۱۴۰ میلیون برای محتوای سایت و نشر اخبار هم مواجهیم. یعنی سران هنروتجربه برای نشر اخبارشان هم پول میدهند؟؟؟

فهرست کامل هزینه ای هنروتجربه را اینجا ببینید.

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه 11 آگوست 2019 - 10:17
لینک کوتاه: http://www.cinemajournal.ir/?p=56984

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code