۳۰۰۱۱۴۰۰

شریفی‌نیا به‌طور رسمی وارد وادی تهیه‌کنندگی شد

سینماژورنال: محمدرضا شریفی‌نیا بازیگر سینما و تلویزیون ایران که در همه این سالها به طور جدی مشغول انتخاب بازیگر برای پروژه های مختلف هم بوده است به طور رسمی وارد وادی تهیه کنندگی شد.

به گزارش سینماژورنال شریفی نیا در اولین تجربه تهیه کنندگی خود تازه ترین فیلم علی ژکان  با عنوان “یک امضاء برای جهنم” را تولید می کند. گویا شریفی نیا علاوه بر تولید بخشی از سرمایه این پروژه را هم تأمین خواهد کرد.

علی ژکان در کارنامه اش آثاری نطیر “مادیان”، “چهره به چهره” و “سایه به سایه” را دارد و جزو معدود کارگردانان ایرانی است که علاقه فراوانی به ژانر جنایی دارد.

مجتبی متولی مدیر تولید فیلم «یک امضاء برای جهنم» در این باره به “مهر” گفت: علی ژکان در سال گذشته خود به عنوان تهیه‌کننده درخواست پروانه ساخت فیلمنامه‌ای با عنوان «و حتی یک کلمه هم نگفت» را ارائه داده بود که مورد موافقت قرار گرفت.

وی افزود: ابتدا قرار بود که تمام سرمایه ساخت فیلم از سوی بنیاد سینمایی فارابی تامین شود که این امر محقق نشد و روند تولید فیلم به تعویق افتاد. در ادامه محمدرضا شریفی‌نیا پیشنهادی مبنی بر تامین بخش مهمی از سرمایه این فیلم را ارائه کرد که بر اساس آن نیاز بود تا خود وی به عنوان تهیه‌کننده جدید این فیلم معرفی شود.

مدیر تولید ششمین فیلم سینمایی علی ژکان به تغییر نام عنوان این فیلم نیز اشاره کرد و گفت: عنوان فیلم با توجه به نظر کارگردان از «و حتی یک کلمه هم نگفت» به «یک امضاء برای جهنم» تغییر پیدا کرد. همچنین در روز گذشته سه‌شنبه ۲۸ اردیبهشت نیز درخواست تمدید پروانه ساخت فیلم نیز مورد موافقت شورای صدور پروانه ساخت سازمان سینمایی قرار گرفت.

متولی در پایان گفت: قرار است در هفته آینده نشستی میان علی ژکان و محمدرضا شریفی‌نیا برگزار شده و در آن دو طرف عوامل تولید «یک امضاء برای جهنم» را تعیین کنند.

image_print
تاريخ انتشار: پنج‌شنبه 19 می 2016 - 11:20
لینک کوتاه: http://www.cinemajournal.ir/?p=22792

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code