۰۷۱۱۱۳۹۹

سام قریبیان مقابل دوربین «هایلایت»+عکس

 سینماروزان: سام قریبیان جلوی دوربین فیلم «هایلایت» که روزهای پایانی خود را سپری می کند رفت.

به گزارش سینماروزان فیلم سینمایی «هایلایت» به کارگردانی اصغر نعیمی و تهیه کنندگی ساسان سالور، این روزها مراحل پایانی فیلمبرداری را پشت سر می گذارد و بعد از لوکیشن های شهری، گروه در چند روز آینده برای ضبط سکانس های پایانی  راهی شمال کشور می شوند.

همچنین در این روزها مدتی است که سام قریبیان درکنار دیگر بازیگران این پروژه، یعنی  پژمان بازغی، آزاده زارعی، مینا وحید، الهه حصاری و  جمشید هاشم پور جلو دوربین رفته است. «هایلایت» اولین تجربه مشترک قريبیان و نعیمی محسوب می شود.

قریبیان علاوه بر بازی در فیلم هایی چون «خط ویژه»، «گناهکاران»، «لاله» و «قانون» کارگردانی سریال «عالیجناب» را که قرار است به زودی در شبکه نمایش خانگی توزیع شود را  نیز به عهده دارد.

علاوه بر این ها شیوا طاهری، لیلی فرهادپور، محمد شاهوردی، بیتا کاجی و یزدان فتوحی نیز از دیگر بازیگرانی اند که در این کار حضور دارند.

«هایلایت» به نویسندگی و کارگردانی اصغر نعیمی بعد از فیلم‌هایی چون «بی‌وفا»، «سلام بر عشق» و «سایه‌های موازی» چهارمین ساخته وی محسوب می شود که در آن درامی عاشقانه و متفاوت را با مضمون اجتماعی روایت می‌کند. ساسان سالور نیز پیش از این کار فیلم‌های «تمشک»، «آمین خواهیم گفت» و «بدرود بغداد» را تهیه کرده است.

سام قریبیان-هایلایت
سام قریبیان-هایلایت
image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه 4 سپتامبر 2017 - 10:26
لینک کوتاه: http://www.cinemajournal.ir/?p=42403

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code