۰۹۱۱۱۳۹۹

تحقق پیش‌بینی ۱۶ ماه قبل سینماروزان⇐ورود برادرِ همسر علی‌عسکری به سیکل معاونان رسانه ملی

سینماروزان: اردیبهشت ماه سال قبل و بعد از شائبه های تغییر و تحول در سازمان صداوسیما وقتی به مرور سوابق عبدالعلی علی‌عسکری یکی از گزینه های جانشینی محمد سرافراز پرداختیم به خویشاوندی وی با حمید شاه آبادی معاون هنری دولت دوم محمود احمدی نژاد اشاره کردیم و از احتمال حضور شاه آبادی در ساختار آینده رسانه ملی گفتیم.(اینجا را بخوانید)

حالا خبر رسیده عبدالعلی علی عسکری، حمید شاه آبادی را به معاونت صدای سازمان منصوب کرده است. علی‌عسکری داماد آیت الله مهدی شاه آبادی است و حمید که فرزند آن شهید بزرگوار است، برادرهمسر علی عسکری محسوب می‌شود.

علی‌عسکری در متن حکمی که برای شاه آبادی صادر کرده بر به کارگیری جوانان مومن و کنارش تکریم پیشکسوتان رادیو تأکید کرده است.

متن حکم علی عسکری برای شاه آبادی را بخوانید:

جناب آقای حمیدرضا  شاه آبادی
نظر به مراتب تعهد، تجربیات و سوابق ارزشمند جنابعالی در عرصه های فرهنگی و هنری، به موجب این حکم به سمت «معاون صدا» منصوب می شوید.

انتظار می رود با توجه به ظرفیت های کم نظیر رادیو و سرمایه ارزشمند انسانی هنرمندان و متخصصان آن مجموعه بی بدیل ضمن بهره گیری از تجربیات خبرگان و ایده های خلاقانه نخبگان، به تدوین ساز و کارهای بنیادی و زیربنایی برای ارتقای سطح کیفی برنامه های رسانه رویاپرداز رادیو با هدف گسترش دین، اخلاق امید و آگاهی و ترویج سبک زندگی اسلامی _ ایرانی در میان آحاد جامعه، ایجاد فضای مطلوب برای تاثیرگذاری، حفظ و ارتقای مرجعیت این رسانه در میان مردم و قشرهای مختلف در جهت تحکیم بنیان خانواده و افزایش سرمایه اجتماعی و فرهنگی کشور، توجه ویژه به جوانان مومن و هنرمند به عنوان رویش های انقلاب و مشارکت دادن مدیران خلاق و نواندیش در تصمیم گیری ها، هدایت و شکوفا کردن استعدادهای پنهان برای رشد شبکه ها و تمشیت و مهندسی محتوای پیام، ارائه الگوی مناسب برای تبیین پیشرفت های کشور و کارآمدی نظام اسلامی، استفاده از موسیقی های اصیل فاخر و اثرگذار با تاکید بر اشعار خوب شاعران ایران اسلامی برای تعمیق ارتباط  هرچه بیشتر با مخاطبان و تمامی سلایق و فرهنگ ها، برنامه ریزی مناسب برای ارتقای کیفیت و ایجاد تنوع و جذابیت برنامه های شاخص در رسانه گرم رادیو، تکریم هنرمندان و استادان پیش‌کسوت رادیو  و بهره‌مندی از تجربیات ارزشمند این ذخایر ذی‌قیمت رسانه ملی، فزون بخشی در بهره برداری از گستره فضای مجازی به عنوان محیطی مستعد و پرمخاطب در مقابله با نفوذ جبهه فرهنگ منحط غربی با ارائه و ایجاد دسترسی آسان به برنامه های پاک و تاثیرگذار و ایجاد خدمات «صدا پایه» در این فضا، سیر مطالعات مخاطب پژوهی، ذائقه سنجی، انسجام دهی و تعامل دو سویه با شنوندگان فخیم رادیو و همچنین تکمیل چرخه اتوماسیون و دیجیتال سازی تولید، پخش و آرشیو صدا، اهتمام ویژه نمایید و در اجرای ماموریت های محوله مساعی لازم را به عمل آورید.

لازم می دانم از تلاش های ارزشمند خواهر گرامی سرکار خانم آبروانی در مدت تصدی این مسئولیت صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم.

از خداوند متعال، موفقیت روزافزون شما را در پیشبرد اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مسئلت دارم.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه 20 سپتامبر 2017 - 11:47
لینک کوتاه: http://www.cinemajournal.ir/?p=43067

بعدش؟

مطالب مرتبط

4 نظر برای مطلب "تحقق پیش‌بینی ۱۶ ماه قبل سینماروزان⇐ورود برادرِ همسر علی‌عسکری به سیکل معاونان رسانه ملی"

 1. بی نام گفت:

  خخخه

 2. بی نام گفت:

  پیشنهاد میکنم از…فردی به نام…گزارشی تهیه کنید. ایشان مهمترین فرد در تصویب فیلمنامه های سریال ها هستند و برای خودشان سریال تصویب میکنند. فردی که در دوره اقای دارابی ممنوع الورود به سازمان بود اکنون برای خودش سریال تصویب و براورد میکند چرا که خودش در شورای براورد هم حضور دارد؟؟؟ سریالهای با براورد ۸ تا ۱۰ میلیون تومان را به جوانان نویسنده به قیمت قسمتی ۲ الی سه تومان میدهد و بر سر سازمان منت هم میگذارد که نویسنده های حدید وارد سیستم کرده؟؟؟ کیفیت نویسندگی ایشان از سوابقشان مشخص است؟؟؟ سریال هایی مثل نون و ریحون. گمشده. اولین انتخاب. نیاز. شب میگذرد و …. که بدون اغراق میتوان گفت میانگین کیفیت این سریال ها نشان میدهد ایشان بدون انکه دست به قلم برده باشند بانی بدترین سریال های سالهای اخیر بوده اند و البته پول بسیار هنگفتی به جیب زده اند؟؟؟ سریال اولین شب ارامش ک ایشان مدعی نگارشش است هم انان که باید بدانند مبدانند که توسط چه کسی نوشته شده؟؟؟

  • صادق جزایری گفت:

   این اقا الان یه سریال روی انتن داره و یه سریال اماده پخش و دو تا سریال در پیش تولید؟؟؟
   از وقتی .. امده این اقا حداقل پونصد میلیون بابت فیلمنامه های ننوشته پول دراورده؟؟؟… تازه از تلویزیون حقوق هم گرقته… انتظار دارین مردم این خزعبلاتو ببینن؟؟؟

 3. sadr گفت:

  رئیس سیمای میلی..، چه نونی به فامیل همسرش قرض می‌ده!!!!!!!!!!!!! بیچاره ما مردم…

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code