۰۱۰۶۱۳۹۸

برای امتداد تولید مسابقات استیج‌نما یا روی غلتک انداختن “موسی” و “سلمان”؟⇐تصویبیه نمایندگان مجلس برای اعطای ۲۲۵۰ میلیارد به صداوسیما!!

سینماروزان: در دورانی که مدیران رسانه ملی کمبود محصولات نمایشی موثر و فرورفتن در انبوهی از برنامه های گفتگومحور و مسابقه های استیج-نمای متصل به ستاره-چیز-مربع را ناشی از کمبود بودجه میدانند مجلس شورای اسلامی به کمک رسانه ملی آمد.

به گزارش سینماروزان نمایندگان مجلس در تازه ترین جلسه خود مقرر کردند که در سال آینده از محل صندوق توسعه ارزی ۱۵۰ میلیون یورو یعنی مبلغی حدود ۲۲۵۰ میلیارد تومان به صداوسیما تعلق بگیرد.

طبق تصویب نمایندگان، سازمان صدا و سیما در اجرای ماده ۹۳ قانون برنامه ششم و عرضه برنامه‌های تولیدی، پویا نمایی، مستند، فیلم و سریال تا سقف ۱۵۰ میلیون یورو معادل۲۲۵۰ میلیارد تومان دریافت خواهد کرد.

در تصویبیه نمایندگان مجلس بر تخصیص این بودجه در تولید توأمان فیلم و سریال-برنامه های تولیدی تأکید شده و بر این اساس مشخص نیست مدیران سازمان این بودجه هنگفت را صرف روی غلتک انداختن پروژه هایی مانند “سلمان فارسی” و “موسی” خواهند کرد یا باز آن را صرف امتداد تولید مسابقه های استیج-نما یا تاک شوهای وراجانه میکنند؟؟

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۷

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code