۳۱۰۱۱۳۹۷

برائت یک مدیر صنفی از برادر همسر دبیر جشنواره جهانی فجر که به GEM رفته⇐ با واسطه و بی واسطه پیغام فرستاد که عضو صنف شود اما نتوانست!

مسعود فیروزه، رضا میرکریمی و جم

سینماروزان: خبر مهاجرت مسعود فیروزه برادر همسر رضا میرکریمی دبیر جشنواره جهانی فجر به جم و همکاری با این شبکه به عنوان مدیر تولید(اینجا را بخوانید) با واکنش علی قائم مقامی دبیر صنف مدیران تولید خانه سینما مواجه شده است.

به گزارش سینماروزان در گزارش روز گذشته درباره حضور مسعود فیروزه به عنوان مدیر تولید سه فیلم «تاج محل»، «یه حبه قند» و «مزارشریف» که توسط میرکریمی و منوچهر شاهسواری مدیران تولید قبلی و فعلی خانه سینما تولید شدند مطلب منعکس شد و حالا رییس صنف مدیران تولید در گفتگو با «فارس» به برائت از این مدیر تولید مهاجر به جم پرداخته است.

علی قائم مقامی عضو هیئت مدیره و دبیر انجمن مدیران تولید سینمای ایران  گفته است: مسعود فیروزه عضو صنف مدیران تولید نبود. او پیش از این با واسطه و بدون واسطه تقاضای عضویت در این صنف را  ارایه داد اما با توجه به دارا نبودن شرایط مندرج در اساسنامه این انجمن و آئین نامه داخلی با عضویت وی مورد موافقت قرار نگرفت و ایشان هیچ ارتباطی با انجمن صنفی مدیران تولید سینمای ایران ندارد. 

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۱

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "برائت یک مدیر صنفی از برادر همسر دبیر جشنواره جهانی فجر که به GEM رفته⇐ با واسطه و بی واسطه پیغام فرستاد که عضو صنف شود اما نتوانست!"

  1. محمد مهدی می‌گه:

    اگه میرکریمی همچنان مدیرعامل خانه سینما بود بازم تکذیب میکردن ؟!

  2. مجيد می‌گه:

    همش دارند آدامي درست حسابي سينمارو ميزنن . من با آقاي فيروزه همكاري داشتم و بسيار هم فرد توانمند و قابلي بود . حقشون همينه كه آدماي كاربلد بگذارند برن .

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر