۰۵۰۵۱۴۰۰

«اکسیدان» ۱۱میلیارد و ۱۰۰ را رد کرد/«زرد» از ۲٫۵میلیارد عبور کرد/«خانه دختر» و «ایتالیا…» در آستانه میلیاردی شدن/«قهرمانان…» نیم میلیاردی شد/«خفگی» ۲روزه در مرز ۳۰۰میلیون قرار گرفت+آمار کامل فروش

سینماروزان: صدرنشین فروش گیشه ها همچنان «اکسیدان» است که علیرغم از دست دادن بخش عمده سالنهایش فروش نسبی خود را ادامه داده و رقم فروش ۱۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون را پشت سر گذاشته است.

به گزارش سینماروزان بعد از آن «ساعت ۵عصر»، «رگ خواب»، «سارا و آیدا» و «نگار» هستند که با وجود از دست دادن سرگروه آخرین نفسهای خود را برای کسب درآمد می‌کشند.

«زرد» بالاترین فروش را در میان فیلمهای سرگروه دار به خود اختصاص داده و با عبور از ۲٫۵ میلیارد فروش میرود که در روزهای آینده ۳میلیاردی شود.

«ملی..» و «من و شارمین» که یکی به شدت تلخ است و دیگر به شدت مفرح هر دو از رقم فروش یک میلیارد عبور کرده اند و آخرین روزهای اکران خود را در شرایطی می گذرانند که احتمالا افزایش فروش غیرمترقبه ای برایشان رخ نخواهد داد.

«خانه دختر» که بعد از سه سال توقیف روی پرده رفته توانسته در آستانه فروش میلیاردی قرار گیرد و «ایتالیا ایتالیا» هم با حداقل تبلیغات محیطی توانسته نزدیک به ۷۵۰میلیونی فروش داشته باشد.

فیلم کودکانه «قهرمانان کوچک» توانسته رقم فروش نیم میلیارد را رد کند و «خفگی» در دو روز ابتدایی اکرانش نزدیک به ۳۰۰میلیون فروش داشته است. «حقه باز دم دراز» دیگر فیلم کودک روی پرده در آستانه فروش ۱۰۰میلیون است که با وجود تعداد پایین سالنهایش که به زحمت به ۲۰ میرسد رقم بدی نیست.

«شنل» تازه ترین فیلم اکران شده از باران کوثری در دو روز ۳۰میلیونی فروش داشته و «آزاد به قید شرط» دیگر فیلم گروه آزاد فقط ۱۰ میلیون فروش داشته است.

آمار کامل فروش تا ابتداي جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ به شرح زير است:

(تمام ارقام به تومان است)

–اکسیدان ۱۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون (۱۲۲روز)

–ساعت ۵ عصر ۹میلیارد و ۹۰۰ میلیون(۹۰روز)

–رگ خواب ۵ میلیارد و ۷۵۰ میلیون(۱۲۵روز)

–سارا و آیدا ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون(۷۲ روز)

–نگار ۲میلیارد و ۵۶۰ میلیون (۴۴روز)

–زرد ۲میلیارد و ۵۱۰ میلیون(۱۶روز)

–۲۱ روز بعد ۱میلیارد و ۶۰۰میلیون(۷۹روز)

–تابستان داغ ۱ میلیارد و ۵۹۰میلیون(۵۱روز)

–ملی و راههای نرفته اش ۱میلیارد و ۳۸۵ میلیون(۳۷ روز)

–من و شارمین ۱میلیارد و ۱۵۰ میلیون(۴۴روز)

–خانه دختر ۹۲۰ میلیون(۹روز)

–ایتالیا ایتالیا ۷۵۰ میلیون(۱۶روز)

–قهرمانان کوچک ۶۵۰ میلیون(۱۶روز)

–خفگی ۲۹۵میلیون(۲روز)

–مالاریا ۲۰۰ میلیون(۱۶روز)

–حقه باز دم دراز ۹۵ میلیون(۹روز)

–شنل ۳۰میلیون(۲روز)

–آزاد به قید شرط ۱۱میلیون (۲روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه 20 اکتبر 2017 - 13:51
لینک کوتاه: http://www.cinemajournal.ir/?p=44251

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code