۳۰۰۱۱۴۰۰

از عادل فردوسی‌پور و شورانگیز طباطبایی تا بازیگر “روز واقعه”؛ همه در کنسرت شهرام و حافظ ناظری+عکس

سینماژورنال: کنسرت “ناگفته” شب گذشته در حالی چهارمین اجرای خود را به پایان رسانید که میزبان صاحب نامان و مدیران بسیاری بود.
به گزارش سینماژورنال نه فقط عادل فردوسی پور مجری برنامه “۹۰” با حضورش در این برنامه توجهات را به خود جلب کرد بلکه محمد صالح علاء شاعر، بازیگر، نویسنده و مجری رسانه ملی نیز به همراه همسرش شورانگیز طباطبایی بازیگر سالهای دور سینمای ایران در این کنسرت حاضر شد و البته با اقبال مخاطبان مواجه شد.

علیرضا شجاع نوری بازیگر درام تاریخی “روز واقعه”، مسعود اطبایی کارگردان سینما، مجید تخت‌روانچی معاون اروپا و آمریکا و شهرام گیل آبادی رئیس مرکز ارتباطات راهبردی و امور بین‌الملل شهرداری از دیگر مهمانان بودند که به تماشای اجرای ناگفته نشستند.

تهیه یک فیلم جهانی برای کنسرت!
حافظ ناظری در چهارمین شب از اجرای کنسرت ناگفته که در محموطه باز برج میلاد برگزار می شود از تهیه یک فیلم جهانی برای کنسرت “ناگفته” خبر داد. وی گفت: قرار است با همکاری مخاطبینی که به دیدن کنسرت نا گفته آمده اند این فیلم را بسازد و سپس در جهان منتشر کند.
حافظ هدف از این اقدام را تشکر از استقبال ۲۴۰۰۰ نفری مردم و ثبت شب های ماندگار کنسرت “ناگفته” برای آیندگان دانست.
تا به امروز هنرمندان و صاحب نامانی چون اصغر فرهادی، شهرام مکری، علی مرادخانی، علی اصغر مونسان، عیسی علیزاده، روزبه نعمت الهی، مریلا زارعی، منصور ضابطیان، آنا نعمتی، رضا رویگری، بهاره کیان افشار، گلاره عباسی، الهام پاوه نژاد، اکتای براهنی و … به تماشای ناگفته نشسته اند.
 
“ناگفته” تا به امروز چهار بار و برای شش روز تمدیده شده تا بتواند رکورد ۲۴۰۰۰ نفری  کنسرت را به نام خود ثبت کند.
شورانگیز طباطبایی، محمد صالح علاء، شهرام گیل آبادی، علیرضا شجاع نوری، عادل فردوسی پور در کنار حافظ ناظری
شورانگیز طباطبایی، محمد صالح علاء، شهرام گیل آبادی، حافظ ناظری، عادل فردوسی پور، علیرضا شجاع نوری و شهرام ناظری
image_print
تاريخ انتشار: پنج‌شنبه 11 آگوست 2016 - 12:57
لینک کوتاه: http://www.cinemajournal.ir/?p=26987

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code