۲۳۰۹۱۳۹۷

ادعای «کیهان» پیرامون دیدار یک سرمایه‌گزار اختلاسگر سینما با رییس فیفا!!⇔این اختلاسگر خویشاوند نزدیک یک رییس ارگانی است!

استادیوم-قرمز

سینماروزان: در سالهای اخیر حضور خویشاوندان شخصیتهای مختلف سیاسی-اقتصادی به عنوان سرمایه گزار در وادی هنرهای نمایشی به شدت فراگیر شده است و اینکه یکی از این سرمایه گزاران تا دیدار با رییس فیفا پیش رفته جالب به نظر می‌رسد.

به گزارش سینماروزان روزنامه اصولگرای «کیهان» با اشاره به خبر دیدار یک سرمایه‌گزار اختلاسگر سینما با رییس فیفا نوشته است: پیشتر نسبت به تلاش یک متهم اقتصادی برای ورود به عرصه سینما هشدار داده بودیم. متهمی که اقدام به سرمایه‌گذاری برای تولید یک فیلم سینمایی کرده، درحالی که قبلا به خاطر دست داشتن در اختلاس، از همه مسئولیت‌های خود خلع شده بود. اما وی بار دیگر با سوءاستفاده از این موقعیت و این بار به بهانه سفر دبیرکل فیفا به ایران خودنمایی کرد.

این روزنامه ادامه داده است: نکته قابل تأمل این است که این متهم اقتصادی که روابط خویشاوندی نزدیکی با مقامات ارشد دولت دارد به عنوان نماینده سینماگران ایرانی با «جیانی اینفانتینو» رئیس‌فیفا دیدار کند. این دیدار روز پنجشنبه در هتل محل اقامت اینفانتینو اتفاق افتاد و نتیجه‌اش این شد که فیلم مذکور که ارتباطی هم با فوتبال دارد در حاشیه جام‌جهانی روسیه در آن کشور به نمایش در‌بیاید. این درحالی است که سرمایه‌گذار این فیلم از متهمان اختلاس از یک بانک خصوصی محسوب می‌شود و پرونده وی در دست بررسی و خودش هم ممنوع‌الخروج است. باید بررسی شود که چه کسی این متهم اقتصادی را به ملاقات رئیس ‌فیفا برده و اکران فیلم این شخص را در برنامه کنفدراسیون جهانی فوتبال قرار داده است؟

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۸:۰۷

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر