۰۳۱۲۱۳۹۶

“آس و پاس” ۳ میلیاردی شد/”سلام بمبئی” ۲ میلیارد و نیم را رد کرد/”یتیم خانه…” بعد از شش هفته در حسرت میلیاردی شدن!+آمار کامل فروش

سینما آزادی پردیس

سینماروزان: آمار فروش سینماها کاملا تحت تأثیر تعداد بالای سینمایی است که در اختیار فیلم موزیکال مملو از رقص و آواز هندی “سلام بمبئی” است. این فیلم  که بیشتر از ۱۳۰ سالن در اختیار دارد توانسته فقط در هشت روز رقم فروش ۲٫۵ میلیارد را رد کند و به نظر می رسد با انحصاری که در تعداد سالن دارد همچنان فروش بالایش ادامه داشته باشد.

به گزارش سینماروزان دو فیلم مفرح دیگر روی پرده یعنی “آس و پاس” و “مشکل گیتی” از دیگر آثاری هستند که اقبال مخاطبان به آنها مثبت بوده است. در این بین “آس و پاس” به دلیل در اختیار داشتن ۱۰۰ سالن سینما توانسته فروش ۳ میلیارد را رد کند و “مشکل گیتی” با دارا بودن فقط ۲۰ سالن حدود ۲۵۰ میلیون تومان فروخته است.

“نیمه شب اتفاق افتاد” و “متولد ۶۵” از آثار میانه جدول فروش هستند که هر دو بیش از ۳۰ سینما در اختیار دارند و هر دو نیز رقم فروش یک میلیارد را رد کرده اند.

“یتیم خانه ایران” علیرغم امکانات بالای تبلیغاتی هنوز نتوانسته به رقم یک میلیارد فروش برسد و بعد از شش هفته تازه به ۹۰۰ میلیون تومان فروش رسیده است. “نفس” هم وضعیتی مشابه دارد.

دو فیلم کودکانه “جنجال در عروسی” و “فرار از اردو” که هر دو هم با حمایت فارابی تولید شده اند و همچنین فیلم “شرفناز” قعرنشینان جدول فروش هستند.

آمار کامل فروش تا ابتدای جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵ به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–فروشنده ۱۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون(۱۰۰روز)

–آس و پاس ۳ میلیارد و ۸۰ میلیون(۵۱روز)

–خشکسالی و دروغ ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون(۷۲روز)

–سیانور ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون(۵۱روز)

–سلام بمبئی ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون(۸روز)

–نیمه شب اتفاق افتاد ۱ میلیارد و ۵۱۰میلیون(۵۱روز)

–متولد۶۵ (۱میلیارد و ۸۰ میلیون)(۴۴روز)

–نفس ۹۳۰ میلیون(۳۰روز)

–یتیم خانه ایران ۹۲۰ میلیون(۴۴روز)

–مشکل گیتی ۲۵۰ میلیون(۱۶روز)

–لاک قرمز۱۲۵ میلیون(۸روز)

–جنجال در عروسی ۷۵ میلیون(۸روز)

–فرار از اردو  ۷۴ میلیون(۳۰روز)

–شرفناز ۷۵۰ هزار تومان(۸روز)

 

Print Friendly
تاريخ انتشار: جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۸

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "“آس و پاس” ۳ میلیاردی شد/”سلام بمبئی” ۲ میلیارد و نیم را رد کرد/”یتیم خانه…” بعد از شش هفته در حسرت میلیاردی شدن!+آمار کامل فروش"

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر